Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha megáll a fejlődés az edzés...

Ha megáll a fejlődés az edzés során?

Figyelt kérdés
mit tegyen egy 30 éves ffi, ha vékony testalkata van, 2 éve edz, szépen szálkásan fejlődik, (nem zsírosodik) néha néha vesz 1 zsák tömegnövelőt, rendszeresen iszik fehérjét, jól táplálkozik (odafigyel a fehérje, ch bevitelre) és 2 év után úgy érzi, h megállt a fejlődésben, vagy nagyon lassan fejlődik? tartson szünetet? váltson pár hónapig másfajta edzésre (boot camp, trx, cross) vagy csak a súlyzós edzést kombinálja meg másképp? hallottam azt is h 6-7 hét edzés után kell 1 hét pihi, és akk jobban fejlődik az ember. Ebben van vmi? (bár gondolom egyéntől függ) Előre is köszi mkinek!

2013. júl. 17. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fejlõdik senki sem a végtelenségig, egy idõ után eléred a végét és onnan stagnálás van..
2013. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem valószínű, hogy elérted a genetikai határaidat, szerintem edzést kéne váltani, mert az izmaid megszokták a terhelést.
2013. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a zsírbevitelre is! Nem tudom mennyire vagy erős az alapgyakorlatokban de kipróbálhatnál egy erőnövelő, ez viszonylag új stimulus tehát nőnél tőle és a súlyokon is emelnél próbáld ki a powerbuilder.hu-n leírt edzésrendszert ha erősödsz akkor izmosodni is fogsz. Majd aztán ha ott is stagnálsz akkor visszatérsz az izolálós, bedurrantós testépítő edzésre és akkor meg attól fogsz fejlődni.
2013. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy még a stronglifts 5x5 is jó
2013. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem igazán tudom mi számít neked nemfejlődésnek, ha nem nő a tömeg akkor szimplán keveset eszel.
2013. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!