Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt mennyit lehet...

Fél év alatt mennyit lehet erősödni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

183 cm magas vagyok, 67 kg, 17 éves. Nemrégiben eldöntöttem, hogy elkezdek edzeni és végre kezdek valamit a testemmel, ebben kérném segítségetek. Sok dolgot olvastam sok oldalon a tömegnövelésről, az edzésről stb., a kérdésem az lenne, helyes táplálkozás mellett milyen táplálékkiegészítőket fogyasszak, amik nem teszik tönkre a szervezetem, de segítenek az izom felszedésében? Illetve kb. fél év alatt mennyire látványos eredményt tudok elérni? Tudom, hogy nem megy egyről a kettőre, de nagyjából tudni szeretném. Kérem csak az válaszoljon, aki ért hozzá.

17/F



2013. júl. 24. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm, látványosnak nem biztos, hogy látványos lesz, genetikától is függ, viszont sokkal jobb lesz az állóképességed, erősebb is leszel valamivel.
2013. júl. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Naturálban max havi netto 1kg izomnövekedés lehet, ha rendben a kaja, edzés, genetika. Persze több lehet a tömegnövekedés, de a színizom az max ennyi lesz.

A tápkiegek nem tesznek tönkre, egy edzés utáni protein + dextróz nem ártana vagy egy jobb tömegnövelő, amiben legalább 30% fehérje is van és nem csak egy raklap cukorból áll. Pl mhn gainer, jumbo proff, volumass 35. Ezek jók.

2013. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Montez te jársz edzeni is, vagy csak itt válaszolsz?:D


Na a viccet félretéve és a kérdésre válaszolva, fontos a tömegnövelő étrend, ill. tömegnövelő. Edzés utáni fehérjeturmix ill. szénhidrát(pl. Carb-F). E mellett nem szabad elfeledkezni a vitamin és ásványianyag bevitelről sem(nagyon fontos!), amiből én a Multi Pro-ra esküszöm.

2013. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja és az izületvédő kimaradt! Az is fontos.(J-X)
2013. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos akkor a sok félreértést itt most szeretném tisztázni.

Szinte biztosíthatlak, hogy táplálék kiegészítőkkel semmire nem fogsz menni, ha így lenne, akkor az emberek 90%-a, aki lemegy edzeni az jól nézne ki és erős volna.

Mivel ezek legális szerek, akkor bárki izmossá válhatna velük.

(Nekem nem sikerült a 14 év alatt sem!!!)

Az esetek többségében nem így van és mert senkinek nincs havi több millió pénze, az edzésre fordítani.

Egy külföldi sponzorált testépítő havi 10-15.000.- dollárt eszik meg és költ a megjelenésére.

Lényegében semmire nem kell csodaszerként tekinteni, amit meg tudsz venni a boltban.

Inkább étkezz egészségesen és bőségesen, élvezd az életet,az ételek ízét, az edzést, bulizz sokat, legyél boldog, kiegyensúlyozott és sz@rd le azokat, akinek nem tetszik ez.

2013. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Járok edzeni, de most itthon nyomom. Itt egy mostani képem:

[link]

43 vagypk, 28 éve edzem, de ennél jobb voltam. Naturálban 4-5 évig tudsz jól fejlődni, utána annyi. Én nem koxoltam, most is naturál vagyok, ezt tartom több évtizede.

2013. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.:)

Tehát akkor összefoglalva milyen étrendre van szükségem, hol tudnék utánanézni, esetleg összeállítani, gondolom van erre oldal, vagy ilyesmi. És a tömegnövelőből melyiket gondoljátok legjobbnak?

2013. júl. 25. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell, keress rá, ott lesz a sárga színű oldalon.

Vagy töltsd le a sárga kapszula című könyvet netről. Minden benne van. Nem szabad linket tenni, két hónapig voltam ezért letiltva.

2013. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!