Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% whey proteint kaptam,...

100% whey proteint kaptam, csokis ízű. Azt írja naponta 1-2 púpozott evőkanál javasolt. Edzés után lehet 2 adag belőle?

Figyelt kérdés
82 kg-os vagyok, és 185 cm magas. A púpozott evőkanál sokféle lehet, adagolókanalam nincs. De kb érzékelem mennyi kell nem ez a gond. Mehet edzés után 2 adag is ekkora súly mellett vagy az sok lenne? Akár napi 3 adag sok?

#sgdgfsh
2013. szept. 9. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés után 0,5ttkg gyors fehérje kell. szóval asszem 30g(egy adag) whey proban van 22g fehérje, akkor neked 60g por kell.
2013. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

..vagy 56. az a 4 gramm nem oszt nem szoroz :)

de reggel is ihatsz egy adagot, ébredés után.

2013. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem sok, miért lenne sok? Ezek táplálék kiegészítők, benne van a nevében a táplálkozásodat egészítheted ki vele, nincsenek kőbe vésett szabályok, a napi étrended függvénye hogy mennyit használsz belőle... Ebből a fehérjéből pedig nem sok akár napi 3 adag.
2013. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tuti nem adagolhatom így túl? 60 gramm??
2013. szept. 9. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A fehérje drága, reggel mehet más is, csak edzés után jobb ez a finomított fehérje, mert gyorsan felszívódik.
2013. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csirkemellet sem lehet túladagolni... Maximum csak felesleges.
2013. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam neked, nem? Nem adagolod túl. Ennyire szükséged van, de a fele kaja jó lenne ha szilárdból menne.
2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a fehérjét nem lehet túladagolni, mert nem gyógyszer, hanem tápanyag.


Neked kell ugye 40 gramm fehérje edzés után. Tehát 55-60 grammot mérj ki mérlegen.

2013. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!