Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit költetek a testépítésr...

Mennyit költetek a testépítésre havonta? (Kiegészítők+kaja)

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 23:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
Szerintem nem nagyon kell kiegeszito. Illetve ha rendesen eszel, akkor csak multivitamint kell szedned. Van egy fiu baratom, csodalatos alakja van, szep izmai, kerdeztem is miket szed. Es azt mondta, hogy o eletebe egy protein turmixot sem ivott. Csak edz majd mindennap. Es tokeletes a teste. Viszont sok sok halat eszik. Meg mindenfelet. Sok tesztat is. Tejet. De milyen szinten akarsz testet epiteni? Versenyezni akarsz? Mert nyilvan akkor mar kell mindenfele cucc. De szerintem ha nincsennek ilyen vagyaid a termeszetes mindig a legjobb. NE terheld a vesedet majadat.
2013. okt. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek elmondanám, hogy a proteintápkieg is természetes. Óriási tévedésben vagy ha szerinted az mesterséges fehérje. Aki nem ért hozzá, annak nem kell osztani az észt. A tejsavóprotein a sajtgyártás során keletkező tejsavóvól készül. Itt még a folyékony savó rengeteg tejcukrot tartalmaz , ezt szűrik ki membrán szűréssel, majd a folyékony tejsavót porlasztva szárítják. Ez után lehet ízesíteni, csomagolni. Tehát tejből van kedves első válaszoló, remélem ezt örökre megjegyzed és nem irkálsz máskor hulyeséget.


Viszont senki nem mondja, hogy tápkieg nélkül nem lehet eredményt elérni, pont ez a lényeg, hogy a protein tápkieg is csak kaja, nem csodaszer, tehát azt képzelni, hogy azzal izmosabb leszel, megint csak nonszensz. Annyi előnye van, hogy edzés után gyorsabban tudod visszatölteni a tápanyagokat tejsavóproteinnel, mivel az gyors felszívódású fehérje, kb 20-30 perccel a turmix megivása után a véráramban van, míg egy szilárd kaját órákig emésztesz. Tehát itt van előnye a proteintápkiegnek.

Multivitamin pedig feltétlenül kell, mert hiába eszel te zöldséget, gyümölcsöt, nem tudsz annyit bevinni, amennyi a súlyzós edzéshez szükséges regenerálódáshoz kell.


A kérdésre is válaszolva havi 60e körül tuti van a kajám + tápkieg.

2013. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De a kajapénzt azt nem a testépítésre költöd, hiszen ha nem edzenél, akkor is kéne valamit enned!
2013. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
így van, lóvé a sza r étrendre is kell.:)
2013. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 60 körül van havonta. Elsőre visszatérve: ezek a tudatlan, okoskodó majmok soha nem fogynak el?
2013. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kb 40
2013. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kiegészítőre nincs pénzem szintúgy kajára se nagyon van

kajára max 20-30 Ft jut így hát nem válogatok megeszek mindent ami akad

2013. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Eleg rossz a stilusod inkabb arra gyurjal, mert bunko vagy. Normalisan is lehet beszelni. Szoval nem egy ismerosom tobb evi protein ivasa utan tapasztalta hogy habos lett a vizelete, a bevitt proteinmennyiseget nem tudta egy ido utan feldolgozni a szervezete es bveteg llett a veseje. Es az elso kommentet irtam, es a kerdezotol bocsanatot kerek, mert tenyleg nem a kerdesere valaszoltam.
2013. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
most sem kellett volna baromságokat beírni. A stílusommal nincs gond, én segítőkész ember vagyok, de ha valaki ordenáré baromságot ír, akkor azt nem fogom hagyni. 28 éve iszom protein tápkieget és semmi bajom debil! Aki proteint iszik annak nem extrém nagy a fehérjebevitele, mert elég 2g x ttkg. Csak ennek egy része bevihető tápkieggel Érted hulyegyerek? Nem pluszban megy a fehérje, ha nem egy része megy azzal. Aki ezt nem fogja fel az húzzon a kiskegyedre vagy a feminára, de tudatlanként ne itt pofázzon!
2013. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
De egy gusztustalan ember lehetsz te.
2013. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!