Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1-2 hónapra mit vegyek? Mit...

1-2 hónapra mit vegyek? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlatok.. ami jó hatásos cucc ? 2 éve kondizom kezdek alakulgatni.. de ilyen 3-4 hónaponta tudok magamnak venni cuccokat ilyen 1-2 hónapra elegendőt.. Mit tudnátok ajánlani? Mit vegyek amitől külsőre jobban növök? Fehérje, Glutamin, Aminosav.. ezekre gondoltam.. Ezekből milyet ajánlatok? Nem kell feltétlen a magyar termék, de amit ajánlatok annak utána nézek!!! összeg:16-20 körül ha belefér :/ de ha van más ajánlat hogy kevesebb vagy többet keljen fizetni csak jó legyen azt is megfontolom!! :D

2013. okt. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb cucc az étrend.
2013. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kell multivitamin, pl maga daily one plus, vitabolic, stb és edzés utánra tejsavóprotein és gyors ch. Ezek a legfontosabbak, ha rendben az étrend is.

Protein: Myprotein impact whey vagy MHN 100% wheyprotein.

Ch: dextróz, maltodextrin, carb-f, carbo x, stb.

2013. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha megvan az étrend!!!, és az edzésterved is megfelelő (remélem 2 év alatt ez kialakult nálad)akkor a következők:


1. Multivitamin. (ennek az első naptól kezdve mennie kellett volna)


2. Fehérjekészítmény, bár jó lesz a tömegnövelő is elnézve a keretet.


3. Kreatin. 2 éves edzésmúlt már simán fel is jogosíthat rá. Semmi extra csak segít növelni a fehérje szintézist, ami költséghatékonyságból az esetedben jó lehet, meg amúgy is kreatin mindig jó. Erőben és tömegben is hozni fog helyes alkalmazás esetén.


Konkrétan:


1. Scitec Multi Pro (egy hónapos adag 5-6 ezer, de minden másnap is elég lehet egy pakk és akkor 2-re elég)


2. Tömegnövelő.

Mega Pro Massive. 21% fehérjetartalom. Elég komplex és összetett, főleg költséghatékony. 7300 grammos vödör kerül 12500ft-ba a Profigymen. Én teljesen meg voltam elégedve vele. Edzés után 120-150 grammos adag és legalább be vagy töltve. Éjjel nem ajánlom a magas ch miatt, de reggeli és ebéd közé még beszúrhatsz egy fél adagot akár. akkor napi 150-200 gramm és akkor 60 napra is elég lehet mert ugye nem edzel minden nap.


3. Kreatin. Universal Creatine Monohydrate. Szerintebb a legjobb létező monohidrát kreatin forrás. ez 500 grammos. és 4ezer szintén profigym. alkalmazásának nézz utána. kétféle módot találsz majd. a feltöltéses kúrát ajánlom.


Mindent összevetve 5000+12500+4000= 21500ft az összeg. ez nagyon picivel több mint írtad de ha ár-érték arányt nézed én erre voksolnék.


Ennél lehet sokkal kifinomultabb szettet is összerakni de a keret két hónapra így jól nézhet ki.


Remélem segítettem.

2013. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:

én tömegnövelőből inkább a mutant masst ajánlanám, a mega igaz, hogy olcsó de nagy része szölőcukor amit pár száz forintért is meg tudsz venni.

A fehérjerésze meg nagyrészt búzafehérje amit nem véltlenül nem nagyon gyártanak....

2013. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem! Megveszel 3-4 havonta 1-2 hónapra elegendő midnenféle cuccot, aztán két-három hónapig meg semmi sincs?

Hát ez egy marhaság.

Oszd be a pénzt, hogy MINDEN hónapra meglegyen a vitamin meg a fehérje azt ennyi!

Nem kell glutamin meg aminosav, ha a következő hónapra még vitaminra meg fehérjére sincs pénz.

2013. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Mindenkinek ment a Zöld kéz :'D. Átolvasok mindent lementettem mindent :D.
2013. okt. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!