Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sálkásodni sze, átl testem...

S.J kérdése:

Sálkásodni sze, átl testem van.1.75 72,73 kg nem vehető eszre, szeretnék atletikus testetalkatot. Figyelek a táplálkozásra, nem eszem fast es kajakat sem zsirosat, gyümölcs és fehér hus. Mi lenne még jo?

Figyelt kérdés
Végzek rendszeresen aerob edzést, izometrikust. Regelente 2 ora edzés, plus 1-5 km futás. Ez jo?szerintetek max 4 - 12 honap alat mit érhetek el ezzel? Plus delb ugyanéz és este is.18 ev. V

2013. dec. 29. 18:23
 1/9 clint ***** válasza:
pl a gyümölcsöt felejts el ha biztosra akarsz menni, és cseréld zölségre. Rostdűsabb szénhidrát is mehet, barnarizs, zabpehely, árpapehely stb
2013. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reggel,délben,este 2 óra edzés...YOU TERMINATOR!!!!
2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
most ne tudom jól értem e, hogy reggel délben este edzel? mert ha igen ezzel 4-12 hónapnál sokkal előbb el fogod érni, hogy túledzed magad és elmegy az egész szarságtól a kedved...
2013. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy kép mit szoltok meg éri

2013. dec. 29. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
2013. dec. 29. 18:44
 6/9 A kérdező kommentje:
igy nézek ki most
2013. dec. 29. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
ebből szálkásítással nem lesz atletikus testalkatod, csak még gilisztább leszel... ide előbb kéne egy kis izom.
2013. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kérek még válaszokat vagy esetleg tipeket
2013. dec. 29. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:

szálkásság= alacsony testzsír százalék, hogy alacsony legyen a testzsír százalékod ahhoz megfelelő szálkásító étrend és heti legalább 3*40-60perc aerob edzés kell, de semmiképpen sem napi 6 óra...

mivel szemmel láthatóan nincs rajtad valami eget rengető izomzat, ezért ha leadsz a zsírból ami rajtad van, ráadásul a szálkásítás mindenképp jár némi izomveszteséggel is, így aztán ha ezt így csinálnád a végén kb úgy néznél ki, mint aki most szökött Auschwitz ból...

neked ha atletikus testalkatot szeretnél mindenekelőtt izomépítésre van szükséged, hogy ezt saját testsúlyos edzéssel, vagy súlyzós edzéssel, vagy a kettő keverékével éred el, + megfelelő tömegnövelő étrenddel, az rád van bízva, de még előtte rengeteget kellene olvasnod a témában mert láthatóan fogalmad nincs róla...

Sárgakapszula című ebook, vagy a body.builder-en lévő alapismeretek cikksorozat jó kiinduló pont lehet.

2013. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!