Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menyire vehető észre ha...

Menyire vehető észre ha szedem a Mega daily one plus?

Figyelt kérdés

láttam most akciós meg jár hozzá c vitamin és olvasgattam róla és írták hogy az edzést jobban lehet bírni tőle izom növekedést segít ilyenek szóval jobb teljesítményt nyújt.

Ara lennék én kíváncsi hogy aki szedi vagy szedte az leírná hogy ez menyire igaz menyire jó ?



2014. jan. 2. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz észrevenni nagy változásokat, nem leszel tőle izmosabb. Az életedhez szükséges, hogy ellenálló legyen az immunrendszered és hogy legyen energiád.
2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészségesebb leszel tehát hat az izomnovekedesre...
2014. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ez kb olyan kérdés volt,hogy a portól izmosabb leszek :):):):):):D
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ eredetileg mennyire eszel változatosan, én pl tavaly január előtt kőkeményen szemetet ettem már 2-3 éve, mióta volt rá pénzem, fáradékony, aluszékony voltam + éjjelente kínzó alvászavaraim voltak amikre altatót kellett szednem stb stb, mikor elkezdtem szedni az első hét után, én szó szerint supermannak éreztem magamat, és a sok sok nyavalyámról számomra kiderült, hogy csak vitaminhiány, a szomorú, hogy sok orvosnál voltam és ez senkinek nem jutott eszébe...

Viszont mikor elkezdtem szedni, akkoriban még kevés zöldséget fogyasztottam, és brutálisan, főleg szálkásításnál mikor kevés a kaja, akkor tud savasítani rendesen, én sokat hánytam tőle, uh ha szeded figyelj rá, hogy sok zöldség is menjen mellé...

Én azóta már áttértem multi pro pluszra, és abból a havi adagot beosztom 3 hónapra, szerintem megfelelő étrend mellett egy nem élsportból élő embernek bőven elégnek kell lennie...

2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vitamin, ez a szervezetednek kell, ettől nem leszel izmos...
2014. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kell egy-két vitamin, de nem leszel tőle észrevehetően izmosabb. Még annyira sem, mint egy-egy makrotápanyag kiegtől, vagy napi étkezéstől.


Viszont kell a szervezeted normális működéséhez. Jobban megy vele az edzés, igen, energetizált, kevéssé fáradékony, kipihentebb leszel, kielégítőbb lesz az alvás, az izomláz, kedvtelenség kisebb eséllyel alakul ki, és még megannyi jótékony hatása van, de majd észreveszed, ha szeded.

2014. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint az első mondat: kell egy-két vitamin az izomszintézishez, de nem magától a vitamin kiegtől leszel hű de izmos. Csak közben véletlenül letörölte a mondat elejét.
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!