Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni edzeni...

Elszeretnék kezdeni edzeni edző terembe valaki elmagyarazna a edzés tervet? Normalis emberek valaszat várom normalis valaszokkal

Figyelt kérdés
Mellékesen azt szeretném kérdezni kitudnám magam gyurni nyárra ugy hogy egy picit latszodjon is hogy edzettem? :)
2014. febr. 4. 19:19
 1/8 anonim válasza:
Úgy nehéz megmondani, ha nem tudjuk hány kg vagy és mi a célod...
2014. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15eves vagykk es 90-en kg :S
2014. febr. 4. 22:33
 3/8 anonim válasza:
Akkor mindenképpen kardióznék a helyedben, szépen lassan, fokozatosan. Eleinte futópadon csak sétálni, a tempot emelni, de végig csak séta-gyors séta, ez akár váltakozva. Semmiképpen se kezdj azonnal futással már az 1. edzés alkalmával, mert hamar elmegy a kedved az edzéstől és nyilván nem ez a cél. 3-4 alkalom után lassan elkezdhetsz futni, de nem őrült tempoban, azt is fokozatosan felépíteni. Futás után kitörések, guggolások, hasprés. Mindig legyen egy szám, egy cél, amit teljesítesz, majd egy újabb cél, amit el szeretnél érni. A futást soha ne hagyd ki az edzésből, azzal fogsz leghamarabb lefogyni! A bemelegítés nagyon fontos és a nyújtás is! Megelőzhetsz néhány sérülést! Étkezés: felejtsd el a fehér kenyeret, cukros dolgokat, péksütiket, tésztát, burgonyát! Igyál sok folyadékot, lehetőleg vizet! Remélem segítettem! :)
2014. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De en kigyurni akarom magam!
2014. febr. 5. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Oda kell figyelni az étrendre és a napi fehérje és ch bevitelre. Te eléggé túlsúlyos vagy, először egy kicsit lehet hogy le kéne adnod, mert az izom nem látszik a zsír alatt..!
2014. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat de zsirbol izom lesz nem?
2014. febr. 5. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindegy, hogy mit eszel ha edzel akkor csak izmos lehetsz akkor is ha egész nap csipszet falsz. Nem ilyen egyszerű ahogyan te gondolod.. Olvasd el a Sárga kapszula c. Könyvet amit le tudsz tölteni ingyen. Abban benne van minden amit tudni akarsz!
2014. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem eppen igy gondoltam hanem ugy hogy pl odafigyelek arra hogy mit eszek de közbe kezdhetem a sulyzós edzést nem? Majd megfog latszani hogy gyurok vagy nem? :/
2014. febr. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!