Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetek olyan izmos...

Hogyan lehetek olyan izmos mint c. ronaldo vagy hasonló mien edzéstervvel,179 cm és 61kg vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A focisták nem izmosak :D

Ha komolyan gondolod az edzést akkor egy jø ètrend kell ès heti 3-4 intenzív súlyzós sdzés.

2014. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
:D
2014. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem izmosak a focisták? :DD vicces

Max nem mindegyik...

2014. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok olyan gyúrós barom van,aki szeretne olyan izmos lenni,mint egy jobban felépített focista :)
2014. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
Ja, ismerek is vagy nullát.
2014. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

3.!

A lábukon lehet hogy van némi izom. Bár azèrt attól sem kell hanyattesni. Lehet hogy rosszul fogalmaztam. Egy hétköznapi embernek lehet hogy izmos egy focista. De nehogymár testépítők közé soroljuk xD

2014. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grindelwald válasza:

[link]

Azert megnézném melyik nagyokosnak van ilyen teste...nincs semmi izom rajta mi?mellette meg akkorát ugrik mint egy kosaras es olyan gyors mint egy atléta.ja es 2 arany labdája van.

2014. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem sorolja a testépítők közé, de ahhoz képest, hogy milyen atletikusak a focisták és mennyi természetes úton szerzett izom van rajtuk, szerintem nagyon is izmosak (természetesen most nem a neymar-félékre gondolok).
2014. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hatos! mégis ki sorolta őket a testépítők közé?
2014. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!