Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap edzettem, mell-bicepsz...

Tegnap edzettem, mell-bicepsz edzésem volt, és mára a mellem, bicepszem, tricepszem is kisebb lett, mitől van ez hogy összementem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy edzés során leépíted az izomzatodat, azaz katabolikus állapotba kerülnek. Ez annyit jelent, hogy másnap izomlázad lesz a tejsav miatt, és sérült állapotban vannak az izmok. A fejlődés addig tart még az izomzat regenerálódik. Ez egyes izomcsoportonként változó, a mell tovább a bicepsz hamarabb. 1 héten egyszer edzél minden egyes izomcsoportra, de azt keményen! Ha sokat edzed ugyan azt az izmot hetente akkor kisebb lesz az izmod össze fogsz esni. Kajálni is kell, edzés után gyors fehérje + gyors ch, szőlőcukor vagy vitargo. Rá 40 percre szilárd kaja, hús, rizs, vagy krumpli. Igazából ha nem kajálsz normálisan az is okozhatja, hogy kisebb lettél, vagy túledzetted az izmodat, nem hagyod regenerálódni, 1 héten egyszer edzed a melledet is a bicepszedet is. Amúgy a mell-bicepsz kombó nekem nem tetszik, mell-váll reálisabb párosítás lenne.
2014. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kajálok rendesen, például a mellnek most 6 nap pihenőt hagytam, de ennyinek elvileg elégnek kéne lennie
2014. febr. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!