Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik zsírégetőt ajánljátok?

Melyik zsírégetőt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szóval, elékeztem a szálkásításom végső szakaszába. Be szeretném vetni a tartogatott fegyvert: a zsírégetőt. A kérdésem az, hogy a Thermo Drine-t vagy a Turbo Ripper-t ajánljátok? Utóbbi eléggé új, ezért még nem találtam véleményeket róla. Viszont nagyobb adag stimuláns van benne mint a Thermo-ban ami lehet jobb lenne mivel eléggé koffeinhez szokott vagyok.

Vélemények?

Előre is köszönöm!



2014. máj. 15. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem L-carnitin ha alapjáraton hozzá vagy szokva a koffeinhez, akkor annak sok értelme nincs, ha most megduplázod/triplázod az adagot, max a szíved bánja...
2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem iszom kávét, semmilyen koffein tartalmú dolgot nem fogyasztok rendszeresen, viszont ha igen, az rám pont semennyire se hat.
2014. máj. 15. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
tehát hozzá vagy szokva a koffeinhez, de nem szoktál semmilyen koffeintartalmú dolgot fogyasztani... hát döntsd el...
2014. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom furán hangzik, régen rengeteg energia italt fogyasztottam, és akkor szoktam hozzá, azonban ennek már több éve, azóta nem iszom rendszeresen koffein tartalmú dolgot. A fura az, hogy azóta nem szoktam el tőle.

Igazán használható választ azonban még mindig nem kaptam. Valahogy nem is lep meg,

2014. máj. 16. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
koffein hatása, hogy tágítja az ereket így azok több oxigént és tápanyagot tudnak szálítani, ezen kívûl nem yudpm milyen hatást vársz tõle.
2014. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"tudom
2014. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!