Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Változtassak? (bővebben lent)

Változtassak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
5 hónapja edzem újra komolyabban, heti 4x: Láb, mell-bicepsz, hát, váll-tricepsz felosztásban. Egész szépen fejődtem, viszont most ott tartok, hogy nem igazán látom magamon a változást, mintha stagnálnék egy kicsit. Ezért arra gondoltam, hogy átállnék most egy ideig a súlyzós edzésről csak a saját testsúlyos edzésre (húzodzkodások, tolózdkodás, fekvőtámasz, guggolás, hasgyakorlatok). Amit szedek az a Multi pro + minden nap, + edzések után egy 100% whey pro.

2014. jún. 10. 11:06
 1/2 F.Gergő válasza:

Az első pár hónapban lehet a legjobban fejlődni.

Ezután szükséges lenne 1 étrend, hogy meglegyen a napi fehérje,szénhidrát szükségleted. (fehérje 2g / testsúlykg, szénhidrát 5g / testsúlykg) Emellett ajánlott minőségi zsírt is bevinni (omega3) pl lenmagolaj, halolajkapszula. Fontos, hogy sokat pihenj, hiszen ekkor fejlődik az izom. Kerüld a cukrokat és a fehérlisztet.

2014. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változtass az edzésprogramon,kajálj mellé többet,normálisan és szedj kreatint,de azt szerintem még később kellene.
2014. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!