Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnővelőt szedjek?...

Milyen tömegnővelőt szedjek? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 60 kg nehezen hízó 4 hónapja gyúrok nyára csináltam egy étrendet ami így néz ki fehérje 86g szénhidrát 376g lenne egy nap és a jumboban gondolkoztam a zöld tasakosban ti mit ajánlanátok

2014. jún. 12. 15:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én azt mondom emeld még egy kicsit a napi fehérje beviteled, valamint vegyél külön szénhidrátot és fehérjét. Így olcsóbban kijössz. :)
2014. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

A szenhidrát elég fehérjét emelheted szoval inkabb 100% whey proteint vegyél es abbol napi 2 adagot.

Vagy ha mindenáron tömegnövelő akkor up your mass napi 1 adag.

2014. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

15 évesen táplálékkiegészítő? Hallod... te normális vagy?


Eszedbe se jusson venni semmiféle táplálékkiegészítőt. Te még ehhez túl fiatal vagy, 110%, hogy kis mennyiség is tönkreteszi a szerveidet, gondolom nem akarsz majd 17 évesen veseproblémákkal küzdeni...


Az csak egy mítosz, hogy a tápkiegek nem ártalmasak. Igenis ártalmasak, ha nem tudod őket megfelelően használni, vagy ahogy a te esetedben: túl fiatal vagy!

2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Valaki nyugtasson meg hogy az előttem szóló csak viccelt...
2014. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
3-as, mi a gond a tápkieggel?, írd le légyszíves.
2014. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

sandorzsolt!

Szerintem kár volt erre megkérni. Hidd el hogy ő a reménytelen eset ha tényleg komolyan gondolta. Csak olvasd át még egyszer azt amit írt. ő már tudja a tutit, és nem fogékony az igazságra.

2014. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát ja..:)
2014. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Én már több mint 4 éve edzek, ebből az időszakból csak max 3 hónapig ment az agyonistenített mesterséges fehérje és társai. Teljesen felesleges egy átlagosan edző fiatalnak, mivel ezt nem nekik találták ki.


Az unokatestvérem 16 éves, elkezdte szedni és most járhat szív és vese dokihoz... Még hogy nem ártalmasak ezek a sz*rok :) Pedig napi 1 turmix volt 10g kreatin társaságában és kész :)

2014. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én pedig 29 éve edzem kisgyerek, szóval te még igen csak kezdőcske vagy! Ja és még élelmiszermérnök is vagyok, tehát nálad kicsit többet értek ehhez.:) Másrészt ezek nem mesterséges fehérjék! Pl a tejsavóprotein tejből készül a következő módon. A sajtgyártásnál keletkezik tejsavó. Ilyenkor még folyékony és tele van tejcukorral. Kb 80% tejcukor a szárazanyagban. Ezt kell sima memránszűréssel eltávolítani és marad a fehérje rész. Majd ezt porlasztva szárítják és ennyi. Tehát nem mesterséges és a többi sem. Nagyon nem vagy képben.

Az viszont igaz, hogy ez is csak kaja, és ha megvan szilárd kajából a napi bevitel, akkor nem kell tápkieg.

2014. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Tipikus majomkodás... Akkor én meg már 50 éve edzem, ezeket gyártom és multimilliárdos vagyok.


Nem kell ám nagy dumszt ahhoz KISGYEREK, hogy kimásoljam a netről hogyan készítik ezeket a vackokat.


Nem tudom mit élvezel azon, hogy maximum vagy 18 éves és idehánysz nekem egy ilyen nyomorult hozzászólást, hogy te meg te meg te ez meg ez... Tipikus, gyerekes viselkedés.

2014. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!