Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki elmagyarázná? Többi lent.

Valaki elmagyarázná? Többi lent.

Figyelt kérdés

Először is köszönöm h időt fordítasz a kérdésemre ^^

Szóval 180cm vagyok 77kg. 1 hónapja kezdtem el a fegyencedzést semmi extrát nem szedek a szokásos étrend épp ami jól esik mindenevő vagyok. Éppen ma gondolkoztam el azon hogy mekkora lehet a bicepszem lemérve...én úgy 20 cmre tippeltem mert cső karúnak tartom magamat.Hát az eredmény több lett mint amire számítottam. Hozzá kell hogy tegyem a bal karomat kb 1/3 annyival kisebbnek találom mint a jobbat. Ja és nem kondiztam soha az életemben. Eredmény: Jobb 36 cm, bal 35 cm. Nem tudom, hogy ez mennyire számít kicsinek vagy közepesnek. Aki tud érdemleges választ adni h hozzám képest ez megfelelő vagy van még mit dolgozni rajta, azt megköszönném! Első sorban fegyencesek hozzászólásait várom, de minden érdemleges hozzászólást örömmel veszek. Köszönöm hogy rám értél.



2014. jún. 22. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez kb egy átlagos kar, főleg ha nem vagy szálkás. De majd lesz jobb is, jó hogy elkezdtél edzeni.
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A hasamon látszik a "felesleg" ha leülök de amúgy elég arányosan nézek ki szerintem. Rendszeresen futok/úszok/fegyencezek.
2014. jún. 22. 19:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Az okés, de azt gondolom tudod, hogy:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2014. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmilyen szarra költeni kiegészítőkre meg növelőkre meg fehérjékre. Nem látványos "izmokat" akarok mint a sok felfújt hulladék h keménykedik beleverek egyet és összemegy neki...az nem izom. Én olyat akarok amit én "építek föl" semmi extrával csak magamtól az edzéssel.
2014. jún. 22. 19:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem írtam tápkiegeket, hanem étrendről beszéltem.
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy nem akarok fogyni mert nem tartom magamat kövérnek és szerintem más se, régen véznább voltam most tömegeltem sikerült felszedni + kilókat nem csak zsírban (remélhetőleg).
2014. jún. 22. 19:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz az étrendnél? Számolgassam a kalóriákat és több fehérje bevitelem legyen?
2014. jún. 22. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Az agyadat is felépíthetnéd magadtól lassan.

(igen, most köcsög voltam. és igen, mert oltári rosszindulatú baromságot írtál, gondolkozz el rajta)

2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Izomnöveléshez kalória plusz kell, azaz több kalóriát kell megenned naponta, mint amit felhasználsz. Zsírleadáshoz pedig kevesebb kalória kell. A fehérjebeviteled az mindig legyen viszonylag magas, nálad kb 140-150g naponta. Ez kb napi fél kg hús, pár tojás és este pl túró. A szénhidrát pedig a célnak megfelelő mennyiségű legyen, azaz izomnöveléshez több, zsírleadásnál kevesebb.
2014. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ezek a fajok halnak már ki? (mint a kérdező)
2014. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!