Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nagy dolognak számít?

Ez nagy dolognak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ismerősöm szeretne FB felrakni videót, el van vele, hogy jó eredmény, szerintem nem, mi a véleményetek ?


Fekvenyomás : 1x 130 kg

Felhúzás : 1x 250 kg

Guggolás : 1x 180 kg


Paraméterei : 170cm magas és 83 kg , kb 15-16% a testzsírja


Ez valóban naturál szinten olyan szenzációsnak számít ?

Mondtam ne égesse magát


2014. júl. 7. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tény hogy nem Brian Shaw, de azért nem rossz egyáltalán.

Viszont videozni tényleg nem sok értelme van. Vannak emberek akik számottevően többet tudnak naturalban. Pl. tudok olyanról aki naturban nyomott 10x10-et 140 kg-ba fekvenyomasnal es 200-ba guggolasnal.

2014. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy másokhoz képest mit tud, hanem, hogy ő a saját genetikájával mit ért el... Szerintem elég szép eredmények és ezt Ő érte el, nem pedig Brian Shaw vagy Ryan Kennelly...

Mellesleg sose töltöttem fel képet sem videót magamról... A képeim 99%-át más töltötte fel és bejelölt rajta.

2014. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, ezért írtam hogy nem rossz egyáltalán. Akkor főleg, ha mondjuk 30 kilóval kezdte a fekvenyomast, bár ebbe már nem mentem bele. Egy ilyen fejlődést már akár fel is lehet tölteni, mert nem mindennapi. De ugye vannak akik súlyzós edzés nélkül majdnem ilyen erősek, mint az egyik volt kollégám. Szóval egyéne válogatja, mit érdemes feltölteni.

Ryan Kennelly egyébként nem éppen mintapeldany amúgy. Akkor inkább Mészáros László.

2014. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!