Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a sok hülyeség?

Mi ez a sok hülyeség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mindenki elvan, hogy így CH úgy CH ennyiszer testsúly, annyiszor testsúly, szerintem hülyeség így meghatározni.

Én a kalória plusszra mentem, CH-t nem néztem, hogy mennyi megy, csak kis kalória meg fehérje legyen meg.


10 hónap alatt, olyan fejlődést elértem, amit sokan csak tátott szájjal néztek a terembe.


Én úgy tömegeltem, hogy egy angol oldalon kikalkuláltam, hogy az én súlyomhoz 2900 kcal kell, hogy kalória pluszban legyek és tömeget növeljek.


Nos 10 hónap után kérdezték meg sokan a terembe, hogy hány g CH-n vagyok stb.., hogy ilyen jól fejlődök, mondtam nem számoltam, erre ki voltak akadva, mintha azt mondtam volna, hogy tudok repülni.


Hazajöttem és elkezdtem számolgatni, mezomorf típús vagyok.


Fehéjre 2.5 x ttkg (ezt számoltam, hogy legyen meg a napi beépíthető fehéjre, fontos)

Szénhidrát : Itt még én is csodálkoztam mikor a mennyiséget elosztottam a testsúlyommal 6.5 x ttkg CH jött ki.



Nem vagyok Hard Gainer, mindenhol olvasgatom 4-5 x ttkg CH-at ajánlanak és fejlődnek vele, hát ezt jól megnéztem.


Szerintem ne a CH-t nézzétek, hanem, hogy a kalória plusz legyen meg tömegelésnél és a kalória minusz mikor szálkásítotok.



Véleményetek ? :) Nagyon kíváncsi lennék rá.

Nem használtam semmi tápkieget vitaminon kívűl.



2014. júl. 23. 13:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miből vitted be a CH-t. Miket ettél fehérje mellett? És milyen oldalon számolgattad a kalóriát? Vagy magadnak papíron?
2014. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Jázmin Rizs

Barna Rizs

Fehér Rizs

Zabpehely

Banán

Néha TK kenyér (ez nagyon ritka)

Tészta (ez is ritka) , nehogy süteményre gondoljatok :))

Carb-F (kieg.)


Fehérje meg :


Csirkemell

Tápkieg. 100% Whey Protein Prof.

Zsírszegény túró


Oldalt meg nem linkelhetek, mert tiltanak állítólag érte.

De életkor,magasság stb.. szerint ki tudja kalkulálni a testépítéshez szükséges kalória többletet, hogy növekedjen a tömeged havonta 1 - 1.5 kg-ot.

2014. júl. 31. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!