Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szálkásító és tömegelő...

A szálkásító és tömegelő diéta gyakori váltogatásával elkerülhető, hogy elzsírosodjak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy 2 hónapig tömegelek, aztán attól függően, hogy mennyi zsír jött fel diétázok 2-3 hétig, aztán ismét tömegelek.

Ez járható út lehet?

A tartós és nem a gyors izomnövelés a célom.



2014. nov. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem így csinálnám. a helyedben belőném a tömegnövelésnél a tápanyagokat úgy, hogy "éppenhogy" nőjön a tömeged, így minimális (esetleg szinte semmi) zsír fog feljönni amit mondjuk 1 év múlva le tudsz szedni 1-2 hónap alatt. így többet is fejlődsz, mint ahogy te szeretnéd véleményem szerint.
2014. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én spec. olyat csinálok amit leangains diétának hívnak, heti 3 edzésem van, edzés napon kalória többletben, pihenőnapon deficitben vagyok. Edzésnapon több szénhidrát kevesebb zsír, pihenőnap kevesebb ch több zsír, a fehérje pedig mindig ugyanannyi.
2014. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább egy lassú tömegeléssel kezdenék és 1-2 év után ledobnám a felesleges zsírt. Nem sok értelme van naturálon 2 hónap tömegelésnek mivel eleve kevesebb izmot tudsz felpakolni adott idő alatt. Még egy dolog, az izomnövelés nem lineáris dolog.
2014. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a leangains diéta nagyon érdekes, ennek mindenképp utánanézek!

2014. nov. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!