Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlymellény készítése?!

Súlymellény készítése?!

Figyelt kérdés
Barátomat szeretném meglepni egy súlymellénnyel mert régóta szeretne de nincs rá pénz, arra gondoltam készítenék neki.Mire kell figyelni,milyen anyagot használjak (10kg kellene) milyen súlyokat rakjak bele és milyen elosztásban?

2014. nov. 15. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Hm. Szerintem az a gond a házi súlymellény készítésével, hogy ha olyan anyagokból csinálod, és úgy, hogy tartós legyen akkor legalább annyiba fog kerülni mint a bolti. 10 kilósat már lehet venni 10 ezer forint körüli összegért készen.
2014. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na összehoztad a mellényt havernak? Amúgy a dolog elég érdekes. Aki tud varrni, az tutira elkészíthet valami használhatót.

Nincs tapasztalatom benne, csak most lesz nekem is ilyen mellényem. De az összes leírásban fontos pont pl hogy kényelmes legyen. Ne izzadjon bele a viselője. A vállrésznél pl kellően párnázott legyen, ne törjön. A haver méreteihez igazítható legyen, kellően szorosan álljon rajta, ne lötyögjön. A súlyokat tartó zsebeknek is megfelelő méretűeknek kell lenniük. Ha túl nagyok, szintén lötyög a súly, és az elég zavaró lehet. Na meg ezeknek (illetve a derék résznél is) tépőzárasnak érdemes lenniük. És persze fontos a súlyok elhelyezkedése a mellényen. Legyen egységesen elrendezve. Elől-hátul egyenlő mennyiségben pl. A moshatóság is fontos. Meg az anyaga is jó ha olyan, hogy nem koszolódik olyan könnyen.


Én tutira nem csinálnék magamnak, nem is tudnék. Tényleg elég poénos, és ha jól el tudod készíteni, akkor akár egy nagyon jó kis ajándék is lehet belőle. Hiszen saját kezűleg csinálod havernak, neki tervezed. Egy prototípus, olyan nincs másik a bolygón.

2023. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!