Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a bajuk a gyúrósoknak a...

Mi a bajuk a gyúrósoknak a CrossFittel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 12:53
1 2 3 4
 1/36 BB.Bence válasza:
Pontosan mire vagy kiváncsi, hogy a gyúrósok miért nem crossfiteznek vagy hogy elitélik mint sportágat?
2014. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem, a "gyúrósoknak" nem egyetlen kollektív tudata van.
2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Annyi helyen látom szidni a CrossFitet, de nem értem miért. Az egy dolog, hogy nem lehet tőle a végtelenségig nőni, de ha nem is az a cél, akkor miért kell belekötni?

Félreértés ne essék, én nem ítélem el a gyúrósokat, magam is konditerembe járok edzeni, csak nyitok más sportágak felé is. :)

2014. dec. 28. 13:10
 4/36 anonim ***** válasza:
mert sok gyúrósnak , az a célja,hogy nagy legyen ,crossfit az meg kicsit másról szól.
2014. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
én konditerembe járok, de tisztelettel nézek minden cross fit-esre, mert az állóképességem még a fele sincs az övéknek. az izomtömegről most nem beszélek, mert ahhoz még kezdő vagyok, hogy értelme legyen összehasonlítgatni. lehet hogy ki fogom próbálni azt is, mert nagyon klassznak néz ki :)
2014. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 - palilaci - ***** válasza:
Van egy Brian nevu blogger akinek igen nagy mostanaban az olvasottsaga es pont van egy cikke amiben a crossfittet (is) szidja.
2014. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

A CrossFittel semmi bajom. Kemeny sport.


Bajom azzal van amit az atlagembernek,0 szaktudasu kis edzőcskek probslnak eladni Crossfit neven. Lattam mar ilyen "edzest" es tragikusan szarul csinaltak a gyakorlatokat. Vonagló húzódzkodas,görbe felhúzas,kicsavart kettlebell..

2014. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (nem csak a gyúrósoknak) azokkal a crossfitesekkel van baj, akik nem bírják abbahagyni a crossfitről való beszélést, és a bizonygatást, hogy miért jó, és jobb mindennél.
2014. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van bajom nekem legalábbis amit crossfitt néven reklámoznak és eladnak.

Több embert ismerek aki önjelölt "személyi edzők" szakmaiatlansága miatt megsérült.

Kezdőknek egyszerűen nem szabadna csoportos edzést tartani, nincsenek azon a szinten hogy biztonságosan végrehajtsák a gyakorlatokat.

2014. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

A Crossfittel, és idevágóan a Street workouttal is az a baj, hogy sokan nevetségesen végzik. Nem a Kovács Laci, vagy Street workoutba, Frank Medranoval kapcsolatos történetet cikizik, hanem pl ezeket: https://www.youtube.com/watch?v=XZIqXOGdkN0


Street workoutot is azért ítélik el, és ebbe igazuk is van, hogy a sok 12 éves kimegy egy játszótérre húzóckodni. Nekem volt egy régi osztálytársam, arra verte magát, és büszkén mondta nekem 19 évesen, hogy Őt a játszótéren megbámulják az anyukák, hogy mennyit tud húzóckodni. Én meg próbáltam leplezni a röhögés és a szánalom együttes kombóját.

2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!