Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vekony vagyok, es nem...

Nagyon vekony vagyok, es nem igazan tudok hizni ezert arra gondoltam h edzek es ezzel az izmaimat novelem . Ilyen lehetseges es ha igen akkor milyen modszerekkel? 16/l

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy önmagában edzel, még nem fog nőni az izmod, ahhoz rendes étrend is kell, ami rád hatványozottan igaz, ha alapból vékony alkatú vagy.


Builder alapismeretek, Sárga Kapszula című könyv, ezeket ajánlott elolvasni.

2015. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan az edzéssel mert 2 hét múlva még véletlenül ilyen leszel.

[link]

2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem azert de nem azr mondtam h 2 heten belul olyan akarok lenni mint az a csodaszep no akirol kepet kuldtel ... es ha meg akarsz bantani akkor ez nem sokerult, mar kicsi korom ota ezzel kuzdok h sehogy nem tudok hizni es mar nem tudom hogy mit csinaljak, azert kerdeztem ezt a kerdest mert ezt meg nem probaltam es hatha valaki majd tud mondani valami okosat! koszonom
2015. jan. 29. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Biológiailag nincs olyan, hogy nem tudsz hizni. Az van, hogy jelenleg gyors az anyagcseréd és/vagy nem eszel eleget. Ha hizni akarsz, sokat kell enned. DE! Azért nem mindegy, a feljött kilók miként jönnek fel. Mert zsirt felszedni baromság, izmosodni és némi zsír mellé meg egy jó forma alapja. Erre jó a súlyzós edzés. Ez talán még fokozza az étvagyadat is.


Viszont a fejlődés három alap tényezöből áll. Megfelelő edzés, megfelelő súlyokkal, megfelelő pihenés a regenerációhoz, és megfelelő étrend. Ezeket az alapokat a már fent említett sárga kapszula vagy alapismeretekből nagyrészt elsajátíthatod. Sajna kicsit összetettebb a dolog, mintsem pár sorban letudnánk irni.

2015. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

1. Ne kardióz egy percet se (max bemelegítés szinten 4-5 perc séta)

2. Súlyzós edzés, minél nagyobb súlyokkal 8-10 ismétlésekkel

3. Egyél bármit csak többet mint amennyit most (persze, ha lehet minél több húst)

4. Hetente 3 alkalommal edz

5. Legyél kitartó

2015. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valszokat :)
2015. jan. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!