Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az edzéste...

Mit gondoltok erről az edzéstervről? Mennyire hatékony, mire lehet jó, mire lehet elég?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pm-mYQ7a3xM&feature=youtu.be


Ugyanaz a csávó csinálta, mint aki az ICF 5X5-öt, ugye?

A lényeg a következő:


-Edzés heti 2x

- Kéthetes turnusok vannak, minden turnus végén 2,5 kg-mal kell emelni a súlyt.


Guggolás 5x25%, 5x50%, 5x/6x/7x/8x 100% (mármint a turnus első edzésén 5x, a másodikon 6x és így tovább)

Felhúzás 5x25%, 5x50%, 5x/6x/7x/8x 100%

Fekvenyomás 5x25%, 5x50%, 5x/6x/7x/8x 100%

Mellről nyomás 5x50%, 5x/6x/7x/8x 100%

Húzódzkodás 5-8 (ahogy jólesik... ha jól értem)

Hasprés 10-20


Annyiból igaz rám a dolog, hogy tényleg csak heti 2x jut időm lemenni a terembe és "non-athlete" vagyok. De túl hamar lemegy így egy edzés és kicsit kevésnek érzem. Ez normáűlis vagy van valami ötletetek, mit kéne ehelyett?


2015. márc. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A csávó ért az edzéshez. Edzéstervek írásához.

Ez az edzesterv nem a maximalis izomtomegnovelesre van. Arra az icf 5x5-öt írta. Ez azoknak van akiket a fitnesz része érdekel és csak ugy jobban akarnak kinézni a strandon egeszsegesek akarnak lenni.

Az elso sorozat nem bukásig végezve ekkora sullyal stimulalja a stimulalhato novekedes 50-60%-át.

Az a lenyege az edzestervnek hogy rovid de hatasos

Meg sosem probaltam az edzestervet de szerintem ártani nem árthat.

Csinald kb egy 2 honapig es ha erosebb lettel akkor hatasos az edzesterv.

Ami nem biztos hogy kiderult szamodra:

A huzodszkodasbol ugyanugy emeled a sulyt es szukfogasu.

A 8 ismetleses maxoddal kezded az edzestervet.

2015. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első. Az erőszintedet jelentősen meg fogja dobni.

Szerintem csináld ezt egy ideig, utána meg adj hozzá 1-1 gyakorlatot az izomnövelés érdekében.

2015. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kicsivel tobb idod van a heti ket alkalommal akkor csinalhatod All Pro's Simple Beginner Routine-t ( ez eredetileg heti 3 alkalom de jol mukodik heti 2-vel is)

Vagy ha mar olyan fejlett vagy (valoszinuleg nem) kiprobalhatod innen a 3. Edzestervet

[link]

2015. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor még maradok egy darabig ennél, aztán remélem, ügyes leszek :) A húzódzkodást nem figyeltem, hogy szűk fogással kell, mondjuk mivel szabályosat egyelőre nem tudok, úgyis csak negatívban nyomom, de akkor megpróbálom így.
2015. márc. 30. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert kell igy mert igy jobban stimulalja a bicepszet, a szeles hatimot, a tricepsz hosszu fejet es a hatso valllat
2015. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!