Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit rosszul csinálok vagy...

Valamit rosszul csinálok vagy mi a gond?

Figyelt kérdés

Elószór is szeretném leszögeeni,hogy már több mint fél éve Rubint Rékára tornázok,és nem is szeretném abbahagyni...Szóval az lenne a kérdésem,hogy az baj -e hogy nem èrzek izomlázat.Tegnap is 110percet tornáztam és mint általában semmi..Azaz semmit nem érzek (Izomláz)

persze közbe nagyon fáj

múlt hónapban voltam ezdőterembe és súlyokkal edzettem akkor másnap megéreztem ,és fájt mindenem.

szerintetek ha

1.nem nagyon izzadok

2.nincs izomlázam (még a 90percesnél sem)akkor rosszul csinálom vagy elèg erös vagyok....??



#edzés #Rèka
2015. ápr. 2. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem írom le mit gondolok erről a tornáról :)


Azért nincs izomlázad, és azért nem izzadsz, mert hozzászoktál. Növelni kellene az intenzitást. Csináld súllyal például.

(Aztán ha meguntad menj el inkább konditerembe.)

2015. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
idővel a konditermet is megszokod és azután sem lesz izomlázad. izomláz egyébként nem csak az edzéstől alakulhat ki hanem attól is ha nem pihened ki azt kellően, vagy nem pótolod az edzés közben elvesztett energiát (szóval nem eszel, de itt nem csokira meg ilyenekre gondolok, hanem valami rendes ételre)
2015. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egyszóval nem baj ha nincs izomlázad, és ha már úgy érzed, hogy elérted amit szeretnél és nem akarsz tovább fejlődni, szerintem az intenzitást sem kell növelned, csak tartsd ezt:)
2015. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A konditermet nem "szokod meg",ha normálisan csinálod. Erre való a progresszivitás. A kérdező fél éve rázza ugyanarra a dvdre, persze, hogy nem ér semmit.
2015. ápr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
RR tornàcska nem sokat ér. Egyébkènt meg az izomlàz nem feltétele a fejlődésnek.
2015. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:nem sokat ér?á nem dehogy 😂😂😂😂

"Csak" 10kg -ot fogytam vele és nem!!!fél èv alatt

2015. ápr. 2. 12:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kéz
2015. ápr. 2. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:

hát mit szeretnél elérni? ettől függ, hogy hogyan tovább

24L

2015. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy gratula.:)
2015. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!