Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik lenne a jobb?

Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok , gyorsan szeretnék izmosodni a barátom rápróbál beszélni hogy steroidal , Decanoate 2ml/100mg vagy a Sustanon 250 , melyik lenne a jobb? és mire számitsak ? Tudom hogy az evés a legfontosabb , de az lassú , vékony vagyok , pozitivumokat, negativumokat, mindent amit tudni kellene ilyenről , köszönöm!

2015. jún. 29. 22:21
 1/8 anonim válasza:

17 évesen nem szednék ilyesmit...

Normális étkezés + normális edzésterv + ráadásként fehérjeturmix esetleg tömegnövelő

Hidd el, látványos változást fogsz vele elérni

Ne napokban gondolkodj, ez egy lassú folyamat.

2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyeneket szedni.Ez illegális.Ha abbahagyod,akkor visszaesel,mintha soha nem szedted volna.Ráadásul szétcseszed az egészségedet.Tönkremehet a veséd,a májad,impotens lehetsz tőle.Pozitívumok nincsenek.Csak a profiknak éri meg,akik ebből élnek.De ők állandó orvosi felügyelettel szedik,nem holmi szart,amit a haver szerzett.Azt sem tudod,mi van benne.Bele is halhatsz.Gondolom kezdő vagy.Egy jó fizikum felépítése évek munkája.Egy jó edzésterv és kaja kell,hogy izomtömeget szerezz.A profik is először elérik a genetikai maximumukat,utána nyúlnak csak kokszhoz.Az ilyeneket,mint a haverod pedig jobb messziről elkerülni.
2015. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy, olcsóbban is árthatnál magadnak, nem kell ahhoz szteroid.
2015. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A steroidokat hagyd a pitsába! Naturálként is gyorsan lehet fejlődni, főleg kezdőként ha szereti és csinálja az ember. Mikor elkezdtem, én is azt akartam, hogy másnapra 20kg száraz izom jöjjön fel rám. De ez lehetetlen, még kokszal is. Ha figyelsz a kajára, csinálod, és nem a kifogásokat keresed, hamar fogsz látványos eredményt elérni, ezt garantálom!
2015. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja és ezt ajánlom, hogy olvasd el: [link]


Ebbe minden megvan amit tudni kell.

2015. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én használnék gyógyszereket nagy dózisban, ha totál fingom nincs róla mik is ezek.
2015. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nem!
2015. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne használd. Tönkretehet egy életre. Megér ez ennyit? Beszedünk valami megbízhatatlan szemetet egy zuglaborból és megoldja? Ez nem így megy. Egyél, eddz, pihenj. Ne kokszolj.
2015. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!