Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pumped Gabo féle test mennyi...

Pumped Gabo féle test mennyi idő alatt hozható?


2015. júl. 9. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Kokszol mint az állat!
2015. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
2015. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
[link] ott el is mondja miket kell kajálnod az uccsó vidiben kolbász nutellával :| ..... xDDDDDDDD WTF???? de most komolyan nehogy már ilyet kérdeztél? pumped gabo test mennyi idő alatt hozható? arról nem is beszélve hogy cuccol rendesen, (már csak a szárazság miatt is, bár genetikai "csodáktól" ez még elvárható naturálon) de ő nem az, nem naturál, bár ahhoz képest hogy cuccol/koxol vagy ahogy tetszik, nem néz ki jól, satnya főleg ha 3 éve csinálja! 3 év alatt koxxal ez a szint semmi, naturálba el lehet érni jobbat 3 év alatt persze csak izomtömegbe, szárazságba már nem, de remélem nem ez a kis suttyó lesz, vagy már most a példaképed? xD ő a MAGYAR ZYZZ :'DDD beszélni sem tud, láttam egy olyan videót is hogy épp interjút vagy mit csináltak egy sráccal ez meg csak odajött, kivette a mikrofont a hapsi kezéből aztán ezt mondta: "K*va jó hasam van" vagy valami ilyesmi, mondom nem tud beszélni így nem sokat értettem belőle :D meghogy a magyar internet legújabb sztárja, hát igen mintha nem lett volna elég a szalay ricsi meg a többi hozzá hasonló kis gyökér, ez magyarország sajnos :(
2015. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
ja most látom hogy mik a kulcsszavak xDD..... mulatási, bulibáró, jeff seid -.-" nem akarlak megsérteni vagy bármi de nem roma származású vagy véletlen? mert ebből ezt szűröm le, de a bulibáró az tényleg jó :D.... de ez a kérdés hát, nagy baromság, ne ez legyen a példaképed, mert te is olyan szerencsétlen leszel (ha nem szerencsétlenebb) mint ő, ja igen mondta is hogy " a lányok nem igazán jönnek oda hozzám mert bunkó vagyok és nagyképű" tessék... szóval hagyd abba míg nem késő :D
2015. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
78%

#13!


1. remélem azt te sem gondoltad, hogy ő azt hiszi, hogy a kolbász nutellával tényleg segít

2. mindig is vékony volt, konkrétan egy deka zsír nem volt rajta, és nem azért, mert keveset evett (az a bizonyos genetikai "csoda", amit említettél)

3. abban a videóban, amit nem értettél, azt mondta: kib*szott sickcunt vagyok, Zyzz generation (fülpucolás nem ártana)



nem egy nagy ész, de nem ő akarta, hogy a fél ország róla beszéljen (habár sokat tett azért, hogy így legyen), a "sztár" jelzőt se ő aggatta magára, tényleg nem ártott senkinek, nem is ismeritek, de azért nincs jobb dolgotok, mint feltárni róla ezeket a "tényeket", amiknek a fele se igaz

2015. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
80%

előző vagyok.


még annyit, hogy ő is csak azt mondta, hogy Zyzz a példaképe, és örülne, ha mások is megismernék Zyzz-t...

2015. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom srácok.itt a kommentelők 90% irigy,és/vagy semmit nem ért ehhez a sporthoz.

Mi köze van a szárazságnak a koxhoz?Édes istenem,annyira buta vagy,könyörgöm..

(Igen,pontozzatok le nyugodtan.)

2015. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

Előző vagyok,erre értettem,hogy "buta vagy".

"3 év alatt koxxal ez a szint semmi, naturálba el lehet érni jobbat 3 év alatt persze csak izomtömegbe, szárazságba már nem,.."

2015. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
32%
képzeld kedves utolsó *RVA sok köze van a szárazságnak, nézz utána a neten szépen kis gyökér aztán gyere vissza ide pofázni, majd akkor írd hogy ki a buta te nyominger hülyegyerek :D
2015. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát ennek utánna is nézek.

Milyen koxnak van hozzá köze?

Növekedési hormon,Tesztoszteron,Deca-durabolil,Winstrol,Primobolan,Sustanon...??

2015. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!