Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pumped Gabo féle test mennyi...

Pumped Gabo féle test mennyi idő alatt hozható?


2015. júl. 9. 13:52
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
hát azért nem mind1 hogy 80 kg-osan szálkás valaki (gyúrás) vagy 90 kg-val szálkás, úgyértem van egy 80 kg-os ember naturálon elkezd edzeni, eléri a 95 kg-ot ami nagyon jó, de naturálba ez már nem szálkás, van ott zsír is, de ugyanezekkel a számokkal 95 kg-osan is szálkás, rendesen látszik a kockás hasa, a kar izom, hát stb. + ennél a gabo gyereknél olyan 80-85 kg-os lehet talán tehát nem 95 kg-os gondolom, de látszik a mellizmán is hogy "megnőtt" tehát nem maga a gyúrás miatt hanem ginekomasztia alakult ki, ahogy az szteroid mellett "természetes" nagyon látszik hogy nem natúr srác, meg azért ha pl ektomorfként indult akkor nem lenne ekkora, ha meg mezomorf akkor sem lehetne ilyen szálkás ekkora izomtömeghez,+ 3 éve edz stb, lényeg a lényeg hogy nem naturál és kész
2015. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
15-ös válaszírónak meg csak annyit hogy nem értettem félre, hanem arra értettem a "ha jól értettem"-et mert em tudtam hogyan mondta de az biztos hogy valami ilyet "*urva jó hasam van" akkor max más vidit láttál...... "fülpucolás ajánlott" :)
2015. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ez hogy koxolna? Ez nem olyan nagy test h ne lehetne naturalba hozni ember.. A terembol is ismerek parat akik neznek ki igy s naturok. És folleg 3 ev alatt siman ki lehet hozni.
2015. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!