Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok valami keményebb edzést?

Tudnátok valami keményebb edzést?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon odafigyeltem a kajára, az edzésre meg mindenre, csak az utóbbi időben (1-2 hónap) ellustultam és Tom Hardy elkezdett motiválni. Ha tudnátok elküldenétek, az ő edzéstervét (mondjuk amivel a warriorra készült) és esetleg nem csak ilyen megszokott hasprés, meg felülés, hanem komplexeebb gyakorlatokat is bármelyik testrészre.


Még azt szeretném kérdezni, hogy maradjon ugyanúgy meg a heti 4 edzés, vagy mehet többször is és mindig más izomcsoportra? Hétfőn mell/kar és ezt akár csütörtökön megint. Kevesebb gyakorlat, viszont pörgősebb edzés.

Esetleg még egy ilyesféle lebontást? Vagy ha Hardy edzéstervét megtaláljàtok elküldenètek? Telefonon nem találom.


2015. júl. 23. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzéstervre nem gondoltál?
2015. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jó ötlet-e, mert így sokkal jobban letudom terhelni az izmokat osztottal. És úgy szerinted milyen lenne, hogy A-B nap és 2-3 gyakorlatot (vagy szuperszettet) csinálok 3,4 X 10-et? És akkor heti 4-5 edzès. Vagy most nyàron van időm szerencsére, még napi 2 is beleférne.
2015. júl. 23. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Legyen ez:

Hétfő-Szerda: Láb, Mell (Mellel kezdj)

Kedd-Péntek: Hát. Váll, Kar


Alkar és has mehet minden nap. A többi nap kardiózz vagy pihenj.

2015. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Bocs, Hétfőn, szerdán lábbal kezdj.
2015. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és akkor úgy jó, hogy nagyobb izomcsoportra 3-4 gyakorlat és 3 teljes sorozat

kisebb izomcsoportra pedig 2-3 gyakorlat és 3 teljes?

2015. júl. 25. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd írok neked egy komplett edzéstervet, ha lesz időm. Egyébkén jó elgondolás.
2015. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :)
2015. júl. 25. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Láb:

-Guggolás

-Lábhajlítás

-Lábnyújtás

-Vádligyakorlat

Mell:

-Fekvenyomás

-Tárogatás

Váll:

-Mellről nyomás

-Oldalemelés

Hát:

-Húzódzkodás széles fogással

-Evezés döntött törzzsel vagy padon

Bicepsz:

-Bicepsz állva kétkezes rúddal

-Koncentrált bicepsz

-Bicepsz döntött padon

Tricepsz:

-Tricepsznyomás állva

-Tricepsznyomás fekve

Has:

-Lábemelés

-Hasprés

-Néha lehet lábemelés törzsfordítással szuperszetben

Alkar:

-Alkargyakorlat kétkezes súlyzóval



Alapgyakorlatokban 8-8-6-6-6 ismétlések menjenek fokozatosan növelve a súlyt. Az első a bemelegítő széria, az utolsó meg az erőszéria. Minden más gyakorlatnál maradhat 3 széria 8-12 ismétléssel. De ott se felejts el bemelegíteni.

2015. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Hálás vagyok.

Viszont még azt megszeretném kérdezn, hogy mi a véleményed a lebontásról. Úgy nem lenne jó, hogy

Láb/mell/tricepsz: hétfő-csütörtök

Hát/váll/bicepsz: kedd-péntek

Erre most gondoltam és akkor a mell-tricepsz is toló izom, illetve a mellnél is tricepsz dolgozik, hátnál meg a bicepsz.

2015. júl. 26. 12:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért raktam a lábat össze a mellel, mert ha lábbal kezdesz, akkor az megdolgoztatja egy kicsit a keringésedet meg a tüdőt, a mellkas meg már lényegében előkészül az intenzív légzés hatására. A hátat, vállat azért raktam így, mert a hát húzó szerepet tölt be, a vállal meg nyomsz.

Ha már tricepszet, bicepszet, hátat, mellet akarsz párosítani, akkor rakd háthoz a trinyót, mellhez meg a bicót. Így mire a kisebb izomcsoporthoz érsz a nagy után nem fárad ki annyira.

2015. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!