Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlag, nem edző ember...

Egy átlag, nem edző ember hány kilót képes felhúzni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 20:32
1 2
 1/11 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Mondjuk a sajat sulyanal picit tobbet
2015. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy irodista semennyit kb. 20 kiloval is kicsinalna a derekat.

Fizikai munkat vegzo mar biztos birna vagy 60-70et. Nyilvan a munka jellegetol is fugg

En hurka legenykent 40 rol indultam anno

2015. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már mi az, hogy irodista? :D

A saját súlyánál valamivel biztosan többet, bár ez inkább férfiakra igaz. :D

2015. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszer egy haveromat elhívtam a terembe,akkor még én is kezdő voltam,65 kg-val szériáztam.Ő ki akarta próbálni,belehúzott kettőt,de utána a suliban egy hétig nem is tesizett,mert fájt a dereka.
2015. okt. 28. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felemelni valamennyit tud, de szabályosan felhúzni semennyit.
2015. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3:

erről beszélek én is, amit utolsó írt. Egy dolog hogy épp fel tudod emelni, és örülsz mint majom a tudjukminek, és egy másik hogy belerokkansz szó szerint.


Én mindezt tapasztalatból mondom. Mi az hogy irodista? Tudod: aki egész nap ülő munkát végez, 0 mozgás, és 3-4 év alatt elsorvad, 5-10 alatt meg már pocakot növeszt.

Ezzel nem sértegetni akarok bárkit is, ilyen van, és erre van ellenpélda is. És mind2 re van példa közeli ismerőseim körében. Tényleg messze álljon a sértéstől, tudom hogy milyen amikor szellemileg terhelő munkától kimerül az ember, és úgy érzi semmihez nem maradt ereje. Nah olyankor a mozgás az utolsó amit kívánsz. És a mozgás a legjobb amit tehetsz.

Nah kezdek elkalandozni má megin. Szóljatok rám hogy lőjjem le magam

2015. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igaza van, szabályos felhúzást a kondiba járkálók túlnyomó többsége nem tud.

Összetett gyakorlat, amit ha nem tökéletesen csinálsz komolya ortopéd/ízületi problémákat okozhat / mélyíthet el.

Nincs azzal se gond, ha valaki ezt nem tudja megcsinálni. Azzal van a gond amit te tolsz te kis hülyegyerek. Ha nem tudja hogy kell, és ezért más az ostoba, és a többi. Ez nem nagyképűség, ez tény. Az átlag ember fizikuma, és fittsége a béka segge alatt van.


Akinek ez sértő, az álljon neki mozogni. És akinek ez sértő annak azért sértő, mert szrul érzi így magát.

Ha valakinek az sértő hogy "buta vagy" az azért van, mert úgy is érzi magát. Érted már? Viselkedj kicsit

2015. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 - palilaci - ***** válasza:
Ezt kinek irod joember:D?
2015. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70 kilós vézna srácként (190 centi feletti magasság) első próbálkozásra a 80 kilóba belement egy ismétlés, de valószínűleg nem volt a legszabályosabb. Előtte csak saját testsúllyal edzettem, azt sem vittem túlzásba.
2015. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Onnan törölve lett egy hsz, ezért néz ki furcsán.

Valami olyasmit írt ki hogy utálja a nagyképű testépítőket, merhogymer ez meg az, és hogy a legősibb foglalkozást űző női nemű szülődet!

2015. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!