Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testépítő tiszta bolti...

Milyen testépítő tiszta bolti szószok/mártások vannak, amik finomak is?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is! :)
2015. dec. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
"testépítő tiszta bolti szósz" ?? érdekes megfogalmazás. az tök mindegy, ne legyen benne sok cukor meg telitett zsir, de a legegyszerübb ha leturmixolsz zöldségeket és vmi zsirszegény tejtermékkel higitod. persze nagyon emberfüggő, valaki simán ehet bolti majonézt v ketchupot, ami cukros, attól se zsirosodik, valaki meg ránéz, és +2 kiló.
2015. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ja, de nincs olyan ember, aki napi pár gramm szószbeli cukortól jelentősen zsírosodna, ebben eléggé bizonyos vagyok... De ha mégis, az kerülje, persze. Ahogy az is, akinek ez nem fér bele a világába.

Személy szerint a fűszerezett paradicsompürét tartom a legjobb szósznak, de pont az az, ahol hanyagolom a "csak alapanyagokat veszek" szabályomat és egy igen finom, igen fűszeres hagymás-többféle paprikás grillszósszal ízesítem. Egy hét alatt a grillszószból kb. 1 gramm szénhidrátot fogyasztok (paradicsompüréből jóval többet), ennek nagyobbik fele nem cukor és szinte az egésze a zöldségből jön. Ez nekem így OK.

De persze mindenki készíthet teljesen sajátot is, viszont nem ez volt a kérdés. Az enyém 2 bolti termék keverése (pontosabban zöldfűszert is öntök bele néha), elég kényelmes s jobbat még sosem ettem.

2015. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

testépítő, tiszta, bolti, szósz, finom


Választhatsz hármat a fent felsoroltak közül

2015. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Walden Farms-nak vannak ilyen termékei. Közel nulla kalóriát tartalmaznak. A BBQ és az ezersziget elég jó.
2015. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!