Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehetőségek vannak az...

Mennyi lehetőségek vannak az athletic kategóriában?

Figyelt kérdés
a fitness kategória szerintem kicsi, men's physique kicsit gáz, a testépitéshez viszont rengeteg cucc és pénz kell, igy maradt az athletic. mennyire elterjedt ez a kategória? mennyire lehet vele érvényesülni?

2016. jan. 6. 15:19
 1/8 A kérdező kommentje:
*milyen lehetőségek.... kicsit előre járt az agyam :\
2016. jan. 6. 15:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha nyersz pár versenyt edzőként biztos kapsz munkát, de az hogy a versenyzésből megélj kb esélytelen.
2016. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz érvényesülés alatt, az egész testépítő versenyzés kb egy "szórakozás". Ebből megélni nem lehet.
2016. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy... aki nincs annyira benne a dologban, az kb életében nem is hallott erről a kategoriáról, ezért feltételezem hogy -kevesebb verseny van -kevésbé értékelt -kevésbé elismert stb stb. vázoltam a dolgot, én testépitésre pályáznék mert kinézetre az tetszik a legjobban, viszont nincs havi 400-am növire, továbbá nem akarom 'annyira' széthajtani a szerveztem, viszont egy atchletic formához jóval kisebb tömeg, ergó kevesebb kémiai is kell. röviden annyi érdekel, hogy van-e értelme egyáltalán erre a formára készülni?
2016. jan. 6. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs, ha készülsz, készülj, és indulsz ahová elég. Amúgy is athletic kb sb-n van, de egy csomó versenyen pl súlykorlát van, -85 kg, -90 kg... Minden versenyen van olyan kategória, ahol egy athletic kategóriás indulhat.
2016. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam hogy edzek teljes gőzzel, és akkor elérek egy x súlyt, leszálkásitok egy versenyre, aztán ahova beférek, de ez sem jó, mert más a kémia mennyisége minden kategoriához, szóval előre el kéne döntneni :\
2016. jan. 6. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem épp így működik, de mint írtam minden versenyen mások a kategóriák, és gondolom nem egyen indulnál. Edz, csináld, és a diéta elején, mikor látod kb milyen lesz a forma nézd meg a versenyeket.
2016. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon versenyezni akarsz, (mondjuk épeszű ember ilyet nem csinál)

akkor először egy athletichez elég kémiát, aztán emeled egy mens physique mennyiségre, majd jön a testépítőszint. Ne gyorsan akarj megnőni.

2016. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!