Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék hízni, de közben...

Szeretnék hízni, de közben saját súllyal edzeni, vannak ennek korlátai?

Figyelt kérdés
Amennyiben saját súlyomat szeretném használni testem karbantartására, valamint 10-15kg felszedésére, ez megoldható súlyzók használata nélkül?

2016. jan. 13. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg, de több idő lesz.
2016. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Megoldható, de kellene jó étrend is.
2016. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Étrenddel oké a balhé.
2016. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ilyen célokhoz egy 20kg-os kézisúlyzó 10ezer ft bele kell férnie
2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de egy idő után megunod, szóval vegyél pár kézisúlyzót, vagy valamilyen tárcsát legalább, amit magadra tudsz akasztani a gyakorlatok közben, így erősödni is tudsz, nem áll meg a fejlődés. Én nyáron3 hónapig toltam így, aztán szeptember óta kondizom. Nyáron 68-ról 71 kilóra mentem fel a 3 hónap alatt (Kb 10% testzsír végig)... Majd 5 hónap alatt 71-ról 80-ra súlyzós edzéssel :D Nekem van itthon gyűrűm is, korlátom, húzódzkodóm, mindenem, jó volt "bemelegíteni", és azért esztétikailag sokat javultam azokkal is :)
2016. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!