Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzett Bruce Lee? Nem...

Hogyan edzett Bruce Lee? Nem értek mindent.

Figyelt kérdés

Amiket nem értek/nem találtam róla infót:

1. Sok helyen olvastam, hogy minden nap több órát edzett.

Viszont azt is olvastam, hogy az izmoknak 2-3 nap pihenésre van szüksége.

2. Tökéletes étrendje volt (gyümölcs, zöldség és sok fehérje)ami ha jól tudom egyenlő a szálkásítással, megfelelő edzés mellett (bocsi ha rosszul tudom). Viszont edzéstervével egyre erősebb és szálkásabb lett. Sok helyen pedig írják, hogy szálkásítással nem lehet erősödni. Ahhoz, hogy erősödj enned kell sokat és sokfélét. Szóval nem értem, hogyan szálkásított és erősödött.

3. Ha bármi biztos forrásotok van ezekről kérlek osszátok meg velem. (Internetre, valaki által feldobott hülyeségek nem érdekelnek.)



2016. jan. 15. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegyük hozzá, hogy Bruce elég ritka és kivételes jelenség volt. Ne akarj pont úgy edzeni mint ő. Emberfeletti dolgokra volt képes, továbbá ő nem testépítő, hanem harcművész volt.
2016. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
86%
Nem is volt túl izmos a nulla pihenéssel, volt vagy 60 kg. De nem is az volt a célja, hogy brutál nagy legyen.
2016. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ezekre én is kíváncsi lennék! :)
2016. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

1. Nem kell 2-3 nap az izmoknak, egy verseny előtt is elég egy nap pihenés.

2. Azért ne keverjük össze a harcművészetet meg a testépítést. A harcművészetek gyakorlása közben általában szálkásabb is leszel meg erősebb is. (és itt az erősebben nem feltétlenül úgy kell érteni, hogy 180-at fogsz kinyomni fekve)

3. Az interneten is találsz megbízható infókat, csak jó helyen kell keresni, és a helyén kell kezelni őket.

2016. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Cortez70 ***** válasza:
87%
Meg nála a több órás edzés nem azt jelentette, hogy annyit súlyzózott (igen edzett súlyokkal, géppel is), hanem volt benne kardio és technika gyakorlás is.
2016. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, teljesen más az az edzés, pl harcművész ismerős is napi 5 órát edz, de ő az edzés előtti meditációt is oda számolja, plusz a technikai edzés. Ezt inkább harcművészeti fórumon kérdezd meg.
2016. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Uh, :D köszi a rettentő gyors válaszokat. Ha van valami tanácsotok,hogy én hogyan kezdhetném el az edzést azt megköszönném. Persze nem olyan akarok lenni mint Ő, és nem is lehetek, de szeretném azt az utat követni amit ő képviselt.
2016. jan. 15. 18:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként taekwondozok (egy kis ideje) és ezt szeretném kiegészíteni egy itthoni edzéssel. Mert a heti 2 alkalmat kevésnek érzem.
2016. jan. 15. 18:05
 9/17 Cortez70 ***** válasza:
73%
nyomj mellé fegyencedzést ,kiegésztve súlyzóssal. + heti 3-4 kardio edzés: kocogás, bicaj, ilyesmi.
2016. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok, ha összeállítok egy edzéstervet az izmokat adjak időt pihenni vagy ha tudom csináljam minden nap? :D
2016. jan. 15. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!