Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Men's physique kategória naturál?

Men's physique kategória naturál?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy ezek az emberek például a híres Jeff Seid komolyan ilyen jó genetikával rendelkezik és annak köszönheti ezt az alakot,fizikumot,hogy 10 éve szépen edz és jól kajál? VAGY A pofánkba hazudik az összes többivel együtt és osztja az észt,hogy hogyan kell enni és hogyan kell edzeni,közben meg dugiban kokszol az összes?SEGÍTSETEK MEGKÖSZÖNNÉM

2016. máj. 13. 19:46
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
80%
Mindegyik cuccol.
2016. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerinted? Egész évben szálkás a nagy részük föleg ilyen jeff seid és hasonló naturál arcok és mégis évről évre jobb formába vannak.
2016. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Te idióta, ők is kokszolnak, de a Koksz nem helyettesíti a minőségi tápanyagot, kemény edzést. Itt jó genetika, tökéletes kaja, kemény edzés és igen, szteroid is van
2016. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. válaszolótól megkérdezném,hogy miért vagyok idióta?Komolyan kérdeztem.Nem értem miért kell ilyen "szépen" megnyilvánulni.Azért köszönöm a válaszod!
2016. máj. 13. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Cucc.
2016. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

VAGY A pofánkba hazudik az összes többivel együtt és osztja az észt,hogy hogyan kell enni és hogyan kell edzeni,közben meg dugiban kokszol az összes?

Miért hazudnának a pofánkba? Nem mondják azt hogy ha jol kajálász, jól eszel akkor úgy nézhetsz ki mint ők, csak azt hogy az alapja az egésznek a kaja és edzés. Amúgy nem kellett volna egyből idiótáznom csak mindenki azt hiszi hogy a koksz=semmittevés mellett izmosodás

2016. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bevallom en is tuloztam ezzel,de tudom hogy nekik is sok munkajuk van benne ha meg cuccoznak is.
2016. máj. 13. 22:37
 8/14 Szergej55 ***** válasza:
Az ő "edzésük" akár semmittevésnek is tekinthető, szóval nem vagyunk messze a valóságtól.
2016. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En sajnos ezzel nem vagyok tisztaban,ezert is mertem itt megkerdezni.Az biztos hogy elegge jol neznek ki(izomzat).
2016. máj. 13. 23:01
 10/14 Cortez70 ***** válasza:

"Az ő "edzésük" akár semmittevésnek is tekinthető,"

Azért ez így nem igaz. Egyénfüggő, de nem lehet mindenkire kijelenteni.

2016. máj. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!