Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok 54kg, izmos,...

15 éves vagyok 54kg, izmos, mert már edzek egy ideje csak nem tudok össze állítani egy rendes tömegnövelő étrendet, hogy állítsak össze?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene, mert mindent megértettem, csak nem tudok összeállítani étrendet, előre is köszönöm a segítséget

2016. máj. 16. 12:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Szia az én unokabátyam is ugyanígy volt ő is ezt tette amit most elmondok.... Lehet h furan hangzik de a napi 5-7 táplálkozás a megfelelő a célod eléréséhez(attól függ h meddig vagy ébren mert ha korán lefexel akk elég a napi 5 étkezés) az ételek amik ajánlottak :-zabpehely napi max egyszer amit keverhetsz fehérjével - a csirke és a natúr rizs

-edzés után pedig egy kis cukor és fehérje keverék amit szépen megsimogatsz

-nagyon fontos a megfelelő folyadék ami inkább a víz legyen

Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Akkor mégsem értesz mindent. Fehérje 2g x ttkg, zsìr 1g x ttkg, ch meg annyi, hogy lassan jöjjön a tömeg. Van akinek elég 3g x ttkg van akinek kell 5-6g x ttkg. Ki kell tapasztalni. Tápanyagtáblázatokban megtalálod, hogy miben mennyi a zsír, fehérje, ch. Pl 100g csirkemellben van kb 24g fehérje. 1 tojásban kb 6g. Ch-nál meg pl 100g rizsben van 78g ch. Szóval össze tudod simán rakni a neked kellő mennyiséget. Nem bonyolult.
2016. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54 kg és izmos lol
2016. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugyan azt láttam meg én is XD
2016. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
Itt már mindenki marhaizmos. Előbb is egy nő írta magára. Most egy pehelysúlyú tini.
2016. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, értem köszi, egyébként meg nem mondtam hogy rohadt izmos, nem kell lebaszni, csak nem vagyok csont és bőr minimális izmom van.. Na mind 1 nem is érdekel, pont azért edzek, hogy múltam elfelejtsem, szoval pl 2g*54 fehérje kell egy nap ugye, zsír 1g*54 szénhidrát meg v 3-6 g között *54, és az étrendet úgy beosztani hogy 1 nap mind meglegyen 6 evés által, így van? (bocs a szar fogalmazás miatt)
2016. máj. 16. 14:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek milyen edzésterv lenne a legjobb számomra? Icf?
2016. máj. 16. 14:13
 8/13 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy, hogy napi 4 vagy 6 evésre eszed meg a napinmennyiséget. Ugyanúgy izmosodsz. Icf jó lesz.
2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, értem ez sokat segített köszönöm! 1 hónap alatt kb mennyit fogok hízni egyébként? tudom hogy sok idő kell csak hogy tudjam a dolgokat
2016. máj. 16. 14:23
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban 1 kg izom jöhet havonta, az is csak eleinte ilyen ütemben. Hízhatsz persze többet is, de az màr nem nettó izmosodás.
2016. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!