Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják higy nem lehetsé...

Miért mondják higy nem lehetséges a testépítés fiatal korban?

Figyelt kérdés
180cm/84kg vagyok jelenleg. Szálkásítás után úgy 76 lennék, de addig nem tervezem amíg nem vagyok 88-90 körül. Tehát miért mondják hogy fiatalon 18 éves kor alatt nem lehet izmot építeni? Ja és nem magamat akarom fényezni, csak nem értem hogy miért gondolják így. 15/F

2016. máj. 31. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam meg ilyet.
2016. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
De lehet. Csak lehet hogy elveszi a figyelmed más. Például én is rohadt fáradt vagyok már, de még hátravan rengeteg minden. Év vége van. De elmegyek heti 4x. A kajám jelenleg fos, mert nincs pénzem. Dolgozni nem tudok, meg inkább tanulok, ha meg nem tanulok vagy edzek, akkor pihenek. Alvásom se fényes. Ez van. Majd nyáron felszedek 3 kiló izmot, ha minden jó lesz. Utána meg talán tudok étrendet tartani.
2016. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Legfeljebb azért nem, mert akkor még nem biztos, hogy van pénzed/lehetőséged a megfelelő étrend biztosítására.
2016. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Cortez70 ***** válasza:
Senki nem mondja, max az idióták.
2016. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén elmész dolgozni, akkor meg lehet oldani. Sok ismerősöm dolgozott suli mellett meg dolgozik is. De én speciel inkább alszok addig. Legfeljebb később leszek nagyon kigyúrt. Sebaj.
2016. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
5. És akkor mégis mikor regenerálódsz?7/7 napot csak meríted a szervezeted és nincs feltöltő nap, pihenés nélkül nincs fejlődés, nem tudom, hogy ki mikor kel diákként, de én 5-kor, a hétköznapi alvásom mindenhogy kevés,és ha hétvégén se tudnék aludni akkor nem bírnék edzeni se. Lehet más bírja ezt de én nem bírnám.
2016. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne találd már, hogy a szegény kisdiák nehezebb helyzetben van, mint a felnőtt aki melózik, meg esetleg még mellette is tanul. Ne vicceljünk.
2016. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
#6: Úgy, hogy alszanak a suliban. Meg hazamegy és lefekszik. Este meg meló. Nem csinálja 7/7 nap. Padba meg lehet aludni. Én is szoktam. Nyilván nem horkolok, csak nyitott szemmel bambulok. De relaxálok.
2016. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

7. Mutass egy eredményes testépítőt aki dolgozik és mellette tanul.


8. Az előbb még arról volt szó hogy hétvégén van meló, nem suli után, és tudod nem mindenki aludni jár oda. És pihentetően aludni nem lehet ott se.

2016. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Egy gyerek egyértelműen nehezebben fog izmosodni, mint egy felnőtt ember.
2016. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!