Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt esetleg egy edző,...

Van itt esetleg egy edző, vagy ebben a témában jártas ember aki segítene?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, egy picit izmosodni szeretnék, de mivel lány vagyok, ezért inkább a fenekemet-hasamat-combjaimat szeretném formálni. Itthon edzek néha, de most rendszeresen elkezdeném, csak nincs edzéstervem, internetes videókról szoktam tornázni. Valaki tudna segíteni, hogy most kell-e előbb híznom, vagy nem, illetve edzéstervet (+akár étrendet) összeállítani?

17/L



2016. jún. 27. 14:39
 1/4 anonim válasza:

evés+edzés

persze az evés alatt nem azt értem hogy vágja be 5 pizzát és nyomj 40 fekvőtámaszt

egyél sok fehérjét, gugolás, hasizom, futás,

2016. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt is ugy altalaban ert hozza mindenki de szerintem a legjobb lenne ha elmennel egy közeli edzőterembe ahol (ha szakkepzett) az edzo akkor ot kene megkérni hogy írjon ossze egy etrendet, edzestervet amit ott terembe tudsz csinalni. 2-3 ezerert szerintem ezt megcsinálja annyit szerintem megér hogy profin ossze állítsa az egeszet
2016. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Olvasd el a srága kapszulát meg nézz valami átmozgató edzéstervet és azt csináld kb. 2 hónapig. Mindent megtalálsz a neten, én is így tanultam meg azt amit tudok..
2016. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kenzo Tenma ***** válasza:

[link]


pl itt van egy.. étrendek is vannak ugyanezezn az oldalon, meg alapismeretek is, de a sárga kaszulát is elolvashatod, ha van kedved. 2 hónap után meg átállhatsz egy rendes heti 3 teljes testes edzésre.

2016. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!