Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjátok meg az étkezést...

Hogy oldjátok meg az étkezést munka/suli mellett? Mit esztek, hogy, hányszor?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2016. szept. 6. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megcsinalom reggel vagy elozo napon a masnapi adagot es elviszem etelesbe. Attol fugg meddig vagyok egyhuzamba meloba vagy suliba, annyit viszek amennyit tudom hogy kell ahhoz hogy ne ehezzek meg. Nem olyan nagy ordongosseg ez.
2016. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 likebike ***** válasza:
Előző este elkészítem és mehet a dobozba.
2016. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 2 napra előre csinálom meg a húst és a rizst.

Reggel felkelés után eszek itthon zabot, aztán a suliban egyszer tojást valamilyen formában+ pufirizs, ezt előző este szoktam megcsinálni, és még egyszer a suliban csirke+rizs/bulgur/köles (+zöldség). Aztán még itthon egyszer vagy kétszer csirke+köret és este túró.

2016. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elozo nap megfozom kivee a tojast, az reggel. Elso kajam vonaton van suli elott masodik suli meg kondi utan haza vonaton utolso meg est 8-9fele
2016. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Reggel indulás előtt egy kávé otthon, munkába menet beugrok a boltba pékáruért vagy gyümölcsért amit beérkezés után nem sokkal megeszek. Az ebédet rendelni szoktam egy hétre előre, futár hozza. Otthon este néha főtt ételt készítek néha csak szendvicset, de előfordul hogy rendelünk vagy elmegyünk valahova kajálni. Nem szoktam másnapra főzni.
2016. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!