Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes-e tömegnövelő étrendki...

Érdemes-e tömegnövelő étrendkiegészítőt?

Figyelt kérdés
175 centi magas és 50 kiló vagyok, több mint két hónapja edzek heti 4 alkalommal de egy dekával nem lettem nehezebb csak egy fokkal szálkásabb. Az étrendemre nem figyelek oda különösebben mert ha összeeszek mindent ami jól esik se tudok annyit zabálni hogy egy deka zsír feljöjjön. Érdemes lenne ennek ellenére étrend-kiegészítővel próbálkozni? Ismerős a Carnivor Mass-t ajánlotta erre a célra, esetleg ilyen fajta dolgokról vélemény? Ha ez egy semmikép se működne akkor túl gyors lenne egyszerre étrendet változtatni és elkezdeni szedni?
2016. szept. 7. 17:53
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell tömegnövelő, mivel a legtöbb cukros túlárazott szar. Simán meg tudod enni szilárd kajából is a napi mennyiségedet fehérjéből, szénhidrátból és zsírból is.
2016. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben nincs egy gramm cukor se, marhafehérje, kreatin meg BCAA viszonylag sok szénhidráttal. Tudom hogy nem ez a legjobb megoldás de ha lenne eredménye nekem megérné. Ha kajából olyan egyszerűen be tudnám vinni a megfelelő mennyiségű fehérjét és szénhidrát nem lenne ilyen problémám de ez nem így van.
2016. szept. 7. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Talan ki kene szamolni h mennyit kene enned es akk be tudnad vinni...
2016. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Viccelsz öcsi? Neked kell 100g fehérje naponta. Az kb 400g hú, e még ennyi sem kell ha megy tojás és túró is. Mi a marha nehéz megenni ennyit? A tömegnövelőd nagy része maltodextrin, ami ugyanolyan cukorként viselkedik, mint a dextróz.
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
A marhaprotein meg vágóhídi hulladék. Jónapot kívánok! Tudod miből van? Semmi köze a a húshoz. Porcos részek (fülecske, orrocska), nyesedékek, vérplazma. Ezekből készül, ami máshová nem eladható. Ennyit a tömegnövelődről.
2016. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 likebike ***** válasza:
Épp azért figyelj az étrendedre,hogy hízz!Csak azt hiszed,hogy sokat eszel,pedig valójában nem.Ki van számolva,mennyit ettél pl.ma?Először étrended legyen,tömegnövelő pedig semmikor sem kell!
2016. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!