Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők tényleg kis...

A testépítők tényleg kis emberek, izomruhában?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 19. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Némi igazság van benne.
2016. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen
2016. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 10 éve csinálom amatőr szinten, azokból az ismerősökből kiindulva, akik régóta komolyan csinálják, mind kompenzálunk valamit...
2016. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mannnocska ***** válasza:

Alapvetően tényleg kompenzáció az emberek 90%ánál.


Én főként azt vettem észre, hogy minél fanatikusabb valaki, annál erősebb ez a kompenzáció. Természetesen nem igaz mindenkire, ezt szeretném nagyon kiemelni.


Én a gyik közösségből ki tudnám ilyen téren emelni cortezt. És bár ezt személyes támadásnak fogja megélni, és belémáll, de ő erre szerintem nagyon jó példa. Minden alkalmat megragad hogy kinyilvánítsa fizikai fölényét. Ne értsen senki félre, ettől nem rossz ember senki, mindenkinek vannak meghatározó élményei az életében, amit így, vagy úgy dolgoz fel.


Van aki elbujdokol a világ elöl és a neten trollkodik, van aki az asszonyt fogja verni, van aki alkesz lesz, van aki tömeggyilkos, és van aki gyúrni fog. Ez teljesen természetes.


Most nézem hogy elég negatív példákat hoztam csak az előző bekezdésben, pedig igazából mindenféle van, csak arra akartam rámutatni, hogy önmagában ez senkit nem bánt. Max azokat akiknek tényleg kisebbségi komplexusuk van egy jó fizikumú ember láttán.

2016. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze, hát én például azért gyúrok ami a nagy lökést adta meg, mert anno fociztam és volt, hogy felidegesítettek és csak szóval tudtam magam megvédeni, de szerintem van az a helyzet amikor a szó már nem segít, az élet számos területén vannak sötét emberek.

Másik oka az ismerkedés, lányoknak is jobban bejön ha valaki 75 kiló az 50 helyett... ezt gondolom tudja mindenki. Diszkóban is nyilván a jobb testű sráccal táncolnak a csajok.

Szerintem a munkában is jobb ha erősebb az ember, valamint a társaság is jó a kondiban jó zene szól, egy jó kikapcsolódás feszültséglevezetés, nincs olyan mint a focinál, vagy régi munkahelyemen, hogy kb. minden második embernek adnék egy öklöst.

2016. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

# 5: A teljes képhez hozzátartozik, hogy én itt voltam Cortez 'pályafutásának' elején is, amikor kezdte az egész gyakoris válaszolgatást, és akkor egészen másmilyen volt. Minden kérdésre a legnagyobb türelemmel és jóindulattal válaszolt, még akkor is, ha naponta hatszor kellett ugyanazt leírnia, bárkinek bármennyit nagyon szívesen segített, például nekem is. Aztán jöttek a szokásos idióták (bullyk) akik elkezdték támadni, beszólogatni neki néha egészen undorító módon. Kétségbe vonták minden állítását, hazugnak nevezték, vagy simán csak ostoba módon fröcsögtek bárhol, ahol írt. Nem csodálom, hogy úgymond eldurrant az agya ezektől, és inkább már ő üt elsőnek. Ha az ember segítőkész, azt sokan gyengeségnek veszik, és rászállnak. Az ilyenek meg csak az agresszióból értenek - vagy abból se.

Persze kívülről lehet okosnak lenni, hogy miért veszi a szívére, miért nem hagyja ott a gyiket, meg miért nem csinálja ezt meg azt vagy amazt, csak nem érdemes. Külön emberek vagyunk külön történettel. Az ő története pedig rámutat a szomorú valóságra, hogy mi is történik azokkal, akik jóindulatúan segíteni akarnak.

2016. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mannnocska ***** válasza:

7:


Amiről te beszélsz kicsit más. Te viselkedésről beszélsz, és az azt formáló dolgokról, én a jellemről, és az azt formáló dolgokról.


Méretekben különbözik, és messze nem akarok ítélkezni senki felett, én is régóta írkálok ide, bannoltak is már, mert a trollok jelentenek mindent.


Én speciel, hogy ne basztassuk má kortezt, azért kezdtem el edzeni, mert vékony voltam, teljesen férfiatlan volt a fizikumom. Tetszik az edzés, jó dolog, de amint emberibb külsőt értem el, én felhagytam vele (persze több dolog is beleszólt). Ez egy viselkedést formáló dolog. szr fizikum -> elmegy edzeni


Viszont ami a jellememet is befolyásolta, hogy elváltak szüleim gyerekkoromban, és sok volt a veszekedés. Nem volt értelmes férfi minta az életemben, ezért önbizalom hiányos voltam, meg egy sor olyan problémám volt, amiken ugyan túlléptem mostanra, még mindig meghatározza hogy ki, mi vagyok.


Nem igazán tudom jobban leírni, meg nem is vagyok pszihomókus, csak így látom. Megjegyzem hogy az előzőek is amiket írtam csak személyes vélemény, k...a lehet hogy hatalmas missread az egész. Csak annyira célzok, hogy bizonyos események annyira jelentősek az ember életében (főleg fiatalkorban), hogy az elkíséri egy életen át. Avagy meghatározza a karakterét.

2016. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy még mindig a sport a legjobb kompenzáció...
2016. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Cortez Montez már többször is volt, hogy hasonló kérdésnél beismerte, hogy minden gyúrós/ testépítő kompenzál valamit, hiszen pont ettől csináljuk ez a motivációnk, hogy sosem vagyunk elégedettek magunkkal mindig több kell...

Én annyiból tartom magam részben szerencsésnek, hogy sosem akartam szálkás lenni, néha visszafogom magam és nem zabálok annyit mert elszalad a ló velem, ha 40 fölé megy a nadrágméretem azt már nem szeretem én csak az erőre megyek meg a szakállhoszra, hogy jól álljon a vörös kockás ing...

Amúgy Montezben az a vicces illetve nem is vicces inkább legyen csak érdekes, hogy mennyit változott nem csak a természete/türelme, hanem maga a dogmái is...

3-4 évvel ezelőtti válaszaiban dirtboy-al karöltve még ajánlotta az edzés utáni gyors ch-t, ma már totál ellene van...

3-4 éve még 2-3×testtömeg ch ról kellett indítani a szálkásítást, ma már ő is inkább a lowcarb zsír alapú táplálkozást népszerüsíti...

Ne értsen félre senki, nem mondom, hogy ez baj, csak vicces, hogy 3-4 éve még az olyanokat, mint pl táplálkozás harcművész volt, leszólták a zsír alapú étrendért... és folyton le voltunk pontozva minden zsír alapú válaszért, most meg kezd ez lenni itt az általánosan elfogadott álláspont...

Az meg csak a slusz poén, hogy akkoriban ch ellenes voltam mára meg bennem is megfordult minden és én pont azóta fejlődök szépen, mióta van gyors ch edzés után... muszály is mert gyilkos edzéseket szeretek tolni és úgy le tud esni a cukrom, hogy szédelgek meg azt se tudom hol vagyok...

2016. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!