Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok (fiu) 180cm...

Bertiee kérdése:

15 éves vagyok (fiu) 180cm magas és 76,2KG épp tömegelésbe kezdtem bele a télire, és hogy ez az etrend jo lenne e, napi 600g Csirkemell,250g rizs, reggel, delutan, lefekves elott feherje. Lenne e értelme belekezdeni egy kreatin Kuraba is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 21:04
 1/8 anonim válasza:
Igen,Ez tökelétes! :)
2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fehérje oké, a ch több mint valószínű, hogy kevés. Zsírról nem is írtál. Nem lehet megmondani pontosan mennyi kalória indítja meg nálad a tömeget, próbáld úgy belőni, hogy havi 1kg jöjjön fel.
2016. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 likebike ***** válasza:
Fehérje ok,zsír is menjen 70g,ch-t mindenképpen emeld,mert ez nagyon kevés.
2016. okt. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Várj csak... Mi az a reggel délben este fehérje??

És hol marad pl a zöldség?

2016. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 likebike ***** válasza:
#4 Szerintem fehérjét is iszik,de kérdező,600g csmell mellé az nem kell(ha erre gondoltál),elég napi 140-150g.
2016. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha iszol fehérjét is, ráadásul 3x, akkor 200 gr csirkét nyugodtan kivehetsz.
2016. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:


Ennyi ch-val meg sok ember már diétázik. Ha csak rizs a szénhidrátforrásod, akkor mehet 400 gramm naponta, de úgy lenne a jobb, ha 300 gr menne a csirkével, plusz a reggeli fehérje mellé tennél 100 gramm zabpelyhet, hogy valami rost is menjen. És a csirke-rizs mellé tényleg kellene egy pici zöldség a vitaminok, rostok, ásv. anyagok miatt. Zsír is kellene, napi 1-2 ek. lenmagolaj, vagy esetleg olívaolaj (kevésbé hasznos, de olcsóbb). Plusz egy kis telítetlen zsír is mehet, napi 2-3 egész tojás, és kész.

2016. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Telített zsír -> tojás


Bár azt olvastam valahol, hogy kb. két-harmada a tojás zsírtartalmának telítetlen, mégis valahogy mindenki a telítetthez sorolja.

2016. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!