Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Propihoz elég a provi?

Propihoz elég a provi?

Figyelt kérdés
Rövid észter hamar hat, elég rá a provi vagy inkább arimidex kellene? Antiösztrogénnek. Gynecomastia elkerülése végett ... Illetve tolnátok még mellé valamit? Első kúra lenne. És ha menne mellé az a bizonyos valami, akkor is milyen antiösztrogént használnátok?
2016. okt. 24. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
első kúrának elég, és mivel első kúra, gondolom két naponta 100 mg megy, annyi mellé még nem kell. egyszer dumáltam egy edzővel, ő mondta hogy amig nem megy heti 1000 mg tesztó fölös az arimidex, hogy ez mennyire igaz azt nem tudom, viszont heti 4-500 mg tesztóhoz elég napi 2 provi.
2016. okt. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk érdekes felvetés hogy amig nem megy heti 1000 mg tesztó fölös az arimidex... Érdekelne erről mások véleménye is. Már az 1. naptól kezdve mehet a napi 2 provi? Ugye 50mg?
2016. okt. 24. 01:46
 3/6 anonim ***** válasza:
én ennyire nem értek hozzá, csak alapokat vágom, sokat olvasok a dologról, valaki azt mondja hogy első héten csak 25 mg másodiktól pedig 50 mg, amúgy kisebb kúráknál sose látok arimidexet, és többen is mondták már hogy heti 500 mg mellé totál fölösleges... viszont jóval drágább.
2016. okt. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:

Kb egy hónapig felesleges, addig amúgyis kiderül szükséged van e rá, mert érezned kell...a levezetésbe viszont jól jöhet

..

2016. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja am ha duzzad vagy érzékenyebb a bimbód akkor jól jöhet + antiosztrögén
2016. okt. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek jó. Napi 1-2 elég. Én az első héttől kezdeném nem a gyno, hanem a víz miatt és mert androgén.


#1 Nem, ez az 1g-os dolog nem igaz. Teljesen változó. Van akinek 2-300-tól is érzékeny a melle, van aki provi nélkül 500at is bír. Na meg persze, hogy abból az 1000-ből ténylegesen mennyi van benne...:)

2016. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!