Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tricepsznyújtás fejfölött 20...

Tricepsznyújtás fejfölött 20 kilós egykezesssel 3x10 ismétlés milyennek számít?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A testépítésnek a kinézet a mértékegysége, nem a használt súly nagysága.
2016. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem érdekel az erő is
2016. nov. 7. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jobb mint egy tesiből felmentetté, de nem hiszem hogy ez olyan nagy szám. Meg azért ez nem egy olyan erőmérő gyakorlat, mint egy guggolás, fekmenyomás, vállból nyomás vagy felhúzás. Meg sok múlik a kivitelezésen is. Testépítésnél meg amúgy is lehet úgy edzeni hogy félév múlva nem marad ízületed, meg lehet normálisan is.
2016. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szabadsúlyos tricepsz gyakorlatok véleményem szerint elég ízületnyírók szoktak lenni, vagyis nekem nagyon kell koncentrálnom, hogy ne fájjon a könyököm, tényleg nem számít ebben a súly, minél szabályosabban csináld, a 3 alapgyakorlatban lehet mérni az erőt igazán, meg még esetleg mellről nyomásnál és döntött törzsű evezésnél
2016. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen a súly, a szabályosság a fontos. Hiába használsz megterhelően nagy súlyt, attól még nem fogják bmeondani a híradóba.
2016. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!