Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes ennem, ha minimali...

Mit érdemes ennem, ha minimalizálni akarom a ch-t, inkább zsírból vinném be a szükségleteimet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam irni. Pillanatok alatt lehet hazilag kesziteni, es nagyon finom.
2016. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény ételeket. Húsok (főleg zsírosak, de persze bármilyet lehet), tojás, sajt, egyéb állati termék, ami neked belefér, sok ketós rengeteg tejszínt eszik.

Zöldségek zsírban sütve vagy salátaként, zsírosan (zsíros sajtkockákkal, bőséges öntettel)...

S a már említett olajos magvak, vannak olcsók is: földimogyoró, lenmag, szezámmag, mák. Én kicsit rácuppantam az elsőre, nagyon finom, ma megettem 15 kis bonbont (aprított földimogyoró és kókuszzsír 5:1 arányban, hogy be lehessen rakni az ilyen kis bonbonformákba, hűtőben megkeményedik, csak érje meg). Ment volna sokkal több is, de nincs vegán időszakom, állati fehérjére is kell keret.


Kérdés, mekkora a kereted, mert ha szálkásítok, akkor nekem a zsírra is vigyáznom kell, a tojásokkal és a zöldségételekkel jön az magától hívás nélkül is nagy tömegben. Igazán zsíros fehérjeforrásokkal vagy zsírban sütve nem probléma a zsírbevitel.

2016. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
napraforgómag 600 ft körül van kilója. az is olcsó :)
2016. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En tescoba vettem, ezer ft fel kilo, es palmaolaj nelkuli.
2016. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A napraforgó hiába olcsó, nem jó, tele van omega-6-tal.
2016. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És mégis miért jó neked, ha alacsony ch-n vagy magas zsírral?
2016. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Olvastam,hogy vannak,akik így csinálják

És ha pl.zsíros kenyeret ennék az nem lenne jó?Tudom,hogy nem a legjobb forrás,de tömegelésnél belefér,hogy elérjem az erőhöz és a növekedéshez elég zsírmennyiséget,nem?

2016. nov. 10. 21:50
 18/20 A kérdező kommentje:
És aki háztájiból,piacról vesz tojást,tejet?Ott nem szenved az állat
2016. nov. 10. 21:52
 19/20 anonim ***** válasza:

A zsíros kenyér és a kevés CH elég nagy ellentmondás. :) Süss csülköt! Ihatsz tejet is, de ott lesz a laktóz. Akkor már inkább sajt. A tojás is jó.

Ettől függetlenül én sem tartom jó ötletnek, de kipróbálhatod, nem fogsz belehalni.

2016. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A ketogén diétásokat még esetleg megértem, de őket is agybetegnek tartom, de tömegelni zsírral... csak az egekbe repíted a koleszterin szintet, meg szép lerakódásokat csinálsz az érfalaidra... a tömegelés a többletről szól, szóval ne legyenek illúzióid, hogy az összes bevitt zsírt elhasználod...
2016. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!