Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek, hányszor, és mennyit?

Mit egyek, hányszor, és mennyit?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel kezdtem el kondizni, mert nagyon lefogytam, és anorexiás voltam. Sikerült felszednem 11 kilót. Diétáztam, most is diétázok, és az a tervem, hogy még több izmot növeljek, mert ez a sport lett az életem része. Egyszerűen megállt a súlyom, és a napokban úgy éreztem, hogy fogytam is egy keveset. Rám férne még 2-3 kiló, mert a karom olyan vékony, hogy undorodok tőle. A lábam izmos, és van popsim is, de a felsőtestem egyáltalán nem fejlődik. Heti négy súlyzós edzésem van, ebből két lábnap, egy hát-tricó, egy váll-bicó. Egyszer kardiózok a héten, mert képes vagyok a gyors fogyásra, nagyon gyors az anyagcserém. Nem kajázok nagyon félre, mert mindentől fáj a hasam. Egy nap 4x eszek normális adagokat, reggel 4 fehérjés mérőkanálnyi zabpehely egy nagy adag fehérjével, 10 óra körül csirke-rizs, 1-2 körül ugyanez, és edzés után otthon egy nagy adag csirke-rizs. Min változtassak?

16 éves lány vagyok, 158 cm, és 45kg.



2016. nov. 13. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
a szöveg legjobb része volt a tricó, bicó, a legrosszabb a csirke rizs :D. Mi van a mikrótápanyagokkal? gyümölcs zöldség zsákszámra minimum, emellett egészséges zsírok, citrom, gyömbér, stb. Annyi féle étel van, a szervezetnek meg szinte nagyobb szüksége van a mikrokra mint a makrókra...
2016. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt szoktam enni, meg tojást is. Az a gond, hogy nem nagyon vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal.
2016. nov. 13. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
mindent és sokat, napi 4x
2016. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb. ahogy Herold mondja, ha nem tiszta olvass utána, Google a barátod, utána állíts össze étrendet.
2016. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Utána nézek mindenképp.:)
2016. nov. 13. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a karodat akarod fejleszteni s a lábad izmos, akkor miért 2 lábnapod van? Ez nem világos számomra.


Nem tudhatom, mennyit eszel, de ha nem növekszik a súlyod, akkor egyél többet. Nem tudhatom, mit, neked kell kitapasztalnod, mivel érzed jól magad s tudsz többletben enni, no persze, az egészség is alapvető.

Egyél többet, ha nem bírsz, akkor picit zsírosabban vagy olyat, amiből több megy be.

2016. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!