Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein vélemények? Megéri...

Myprotein vélemények? Megéri onnan rendelni?

Figyelt kérdés
Most hogy van ez a Black Friday, valami ritka olcsón lehet mindent venni, már-már gyanúsan olcsón nekem. Tehá milyen ez a myprotein? Még sosem rendeltem tőlük.

2016. nov. 25. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem rég rendeltem,nincs baj a termékekkel.
2016. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2016. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon jó. Én ma este rendelek.
2016. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
black friday van, naná hogy olcsó, alapból olyan akciók vannak náluk állandóan...
2016. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem tőlük, teljesen korrekt termékeik vannak. Azért ilyen olcsó, mert erről szól a black friday. Ez az igazi akció, nem az amit az itthoni cégek csinálnak.
2016. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jok a termekek. Nyugodtan rendelj.
2016. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudom most sokan le fogtok hurrogni meg stb de én azt ajanlom hogy ha feherjet veszel max csak 1000 grammosat vegyel az izesitett fajtabol! de inkabb azt javaslom ha ennel a markanal szeretnel maradni akkor vegyel 2x 1000 grammosat de mind ketto mas izu legyen! ezt meg pedig azert mert en egy het utan mar egyik izesitesut sem tudta meginni. mindig kertem a terembol sciteceset mert egyszeruen nem tudom valahogy az ize furcsa. tejjel termeszetesen nincs gond csakhat en nem iszom tejjel mivel csak es kizarolag edzes tan illetve reggel zabbal iszom vizzel hogy gyorsan feltudjon szivodni.
2016. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es: milyen izut nem birsz meginni?
2016. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ízlés kérdése.. Én pl rosszul vagyok a scitec ízektől.
2016. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 eddig rengeteg volt: csoki mogyoro csoki kokusz cookies creem feher csoki cookies sima csoki kokusz kapucsino caramel tiramiszu es meg parat kifelejtettem. kb 10-15 shake után már keservesen mentek le.


9 erdekes én nekem meg pont ezek jottek be :D

2016. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!