Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki? Tanácsokr...

Hogyan kezdjek neki? Tanácsokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Már évek óta nem sportolok rendszeresen, de most elhatároztam, hogy kezdek magammal valamit, de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. 170 cm, 56,5 kg vagyok, ami szerintem egészséges, inkább csak kondira lenne szükségem, és csinosabb szeretnék lenni. Tudom, hogy fontos az étkezés, de képtelen lennék bármilyen "speciális" diétát végigcsinálni. Napi 7-8 órám van, és a matek ugyanúgy kifáraszt, mint egy tesióra, az éhség pedig megőrjítene. Amit most el tudnék képzelni, az a naponta ötszöri egészséges étkezés, zöldségekkel, gyümölcsökkel, lemondok a felesleges nasikról, mekiről, stb., nem kajálok össze-vissza, és este 6 után nem eszek semmit. Nem tudok, és nem is akarok kiiktatni egy egész táplálékfajtát az étrendemből, például ehetek kevesebb kenyeret, de a menzán úgyis azt eszem, amit elém raknak, és abban biztosan lesz valamennyi szén-hidrát. Szóval szeretném elérni,hogy egy átlagos, de teljesen egészséges étrendem legyen, és emellett valamilyen mozgást szeretnék, ami legalább egy kicsit formál, de tapasztalatlan vagyok. Például elkezdhetnék futni, de nem vagyok túl jó benne. Aztán vannak még az otthon végezhető gyakorlatok, amikről ezernyi videó van fent a youtubeon. Azok nekem régebben egészen jól beváltak. Szívesen elfogadok bármilyen tanácsot :). Jó lenne, ha nyárra kicsit izmosabb és vékonyabb lehetnék.
2016. dec. 4. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
16/l kimaradt
2016. dec. 4. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jóllátod elsőnek mindenképpen az étkezésed lenne érdemes helyrerakni igazság szerint ha 80%ban már tisztán eszel amire te is gondolsz az úgy már OK de az ilyen hülyeségeket hogy 6után nem ehetsz meg hogy egy diéta azzal jár hogy állandóan éhes vagy most felejtsd el mert hülyeség táplálkozással kapcsolatban tudom ajánlani a Sárga kapszula című könyvet (netröl letölthető keress rá) edzéssel kapcsolatban meg a legjobb az a konditermi súlyzós edzés lenne
2016. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az előttem lévő leírt +

Mellőzd a cukrokat, igyál vizet, ez már alapból egy jó kiindulási pont ha fogyni szeretnél, heti 4-5x nyugodtan menj el futni, fél órát. Viszont komolyabb eredményt csak rendes diétával érsz el, nem kell éhezned, persze nap végére éhes leszel mert a szervezeted érzi, hogy bizony nem volt elég a mai tápanyag beviteled, de ez sajnos ezzel jár.

Az izmosodás pedig csak és kizárólag súlyzós edzéssel megy(konditerem), más lehetőség, Rubint Réka videok, stb, nem játszik.

2016. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).
2016. dec. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!