Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, erősportolók, ti...

Testépítők, erősportolók, ti esztek levest?

Figyelt kérdés
A szüleim rámerőltetik,de szerintem nincs értelme a fogyasztásának.Ugyan az,mint ha vizet innék

2016. dec. 25. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megeszem,ha finom.Azért.Tápanyag szempontjából tényleg nincs sok jelentősége.
2016. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam azért mert szeretem. Nem mindent csak azért eszünk meg, mert olyan hűdanagy biológiai értéks van. Károsnak meg nem káros. Ne legyél már ennyire biorobot.
2016. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne ennék? Azért mert gyúrok nem fosztom meg magam semmi jótól. Ha csülkös velős pacalt van kedvem enni, akkor azt fogok. Ha 15 sajtburgert kívánok, akkor meg azt. Persze diéta idejére ez nem vonatkozik, de az csak 3 hónap.
2016. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a levest is olyanra szoktam csinálni, hogy televan hússal meg zöldségel jó sűrűn, tehát ez se igaz, hogy nincs benne semmi. Csak tudni kell főzni.
2016. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet csirkemellből is levest csinálni, telerakod zöldségekkel, így le van tudva a zöldség is.
2016. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
tyúkhús csirkehús zöldségek hol itt a gond?
2016. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én nem.

2016. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a levest s az enyémben vannak tápanyagok... Ott van pl. a hagymaleves, zöldségekkel és sok tojással... Rengeteg fehérje, ha úgy akarom, senki nem köt belém, ha beleütök egy tucatot.

Plusz finom és jólesik a leves, vízbevitel, térfogat, élmény... El tudom képzelni, hogy szálkásításkor egyeseknek igen jól jön :) Talán még nekem is.


Az, hogy "leves", nem mond semmit. Olyan, mint az, hogy "édesség". Nem sokat árul el az összetételéről, tápanyagtartalmáról.

2016. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jo, ez mar unnepronto es beteges. :DDD Mi vagy te, mr olimpia vagy mi, hogy nem ehetsz levest? :DD Nehogy elvizesitsen!
2016. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a zöldséggel agyonpakolt húslevesnek ? Csak mert azoknál akik kicsit is figyelnek a táplálkozásukra így csinálják, de még teli lehet rakni csirke mellel vagy combbal.
2016. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!