Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 5 edzés sok? 2 súlyzós 3...

Heti 5 edzés sok? 2 súlyzós 3 küzdősport.

Figyelt kérdés
Hétfő szerda péntek küzdősport kedd csütörtök súlyzós.Nem lennék túledzett? Szombat vasárnap elég a pihenő?

2017. jan. 2. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ..Ha nem nyírod ki magad az edzéseken akkor jó lesz a heti 5 nap..
2017. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok , de milyen küzdősportot űzől ?
2017. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, sokan heti hatszor edzenek. Ha eleget eszel, alszol nem lesz gond
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen azt is jó lenne tudni,meg ha pl csak 2 napot mész le súlyzós edzést végezni akkor simán nyomhatsz kedden alsó testet és csütörtökön felsőtestet. :) Csak a gyakorlatokat ne küzdősportolóktól sajátítsad el...van 1-2 aki rémes dolgokat művel a videókon. :D
2017. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt is jó lenne tudni miben akarsz elsődlegesen fejlődni a súlyzós edzésekben tehát "izmosodni" szeretnél vagy a bunyóban . Bár szerintem a bunyó lesz a cél ( saját vélemény ) . És még akkor is ott a kérdés hogy önvédelem , hobbi vagy verseny .
2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csezio válasza:
Nem. Nem sok! Attól függ milyen vagy...ha gyorsan hízó tipus akkor nem az. Évekig csináltam így...de ne mindet hétköznapra tegyed. Csütörtök legyen pihenő nap. Szombaton meg egy sulyzós edzés.
2017. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mikor versenyszerűen edzettem küzdősportban, akkor heti 9 edzésem volt. (heti 3x küzdősport -2 órás-, 2x trx&kettlebell -1 órás-, 2x erősítő -1 óra-, 2x futás 1-óra)


Szerintem kezd el, csináld, és meglátod bírni fogod-e.

2017. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!