Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet szép kockás hasam?

Hogyan lehet szép kockás hasam?

Figyelt kérdés
Már 2 éve edzem,lány vagyok,eddig nem nagyon figyeltem oda a kajára,néha becsuszott 1 1 süti,175 cm vagyok és 57 kg,az a baj hogy látszik már valami, de lehetne jobb is.Eldontottem hogy nem fogok enni édességet,és mostanában vacsorára valami gyümölcsöt eszek,szerintetek így sikerülhet? Ja és persze megprobalok sok fehérjét is enni.

2017. jan. 3. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit edzel ? Saját súllyal vagy teremben emeled a súlyzókat ?
2017. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az 1-1 sütivel van a gond! Egyèl tisztán és este pont hogy nem gyümölcsöt kellene enni.
2017. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teremben edzek
2017. jan. 3. 17:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit kéne egyek ?
2017. jan. 3. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem gyümölcsöt, és főleg nem este. A gyümölcs tele van gyümölcscukorral, vagyis hizlal. Komolyabb diétában egyáltalán nincs is keresnivalója. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor a délelőtti órákban egy szem gyümölcs még belefér, mondjuk az se banán legyen lehetőleg!


Sok zöldséget kell enni, az a nap bármelyik szakaszában mehet! Ha nem köretként eszed, akkor az étkezés előtt menjen.


Reggelire tojás a legjobb, mert gyorsan felszívódik. Lehet enni magában, vagy egy-két szelet puffasztott rizzsel, vagy a legjobb zabbal (rántottába simán belekeverheted). Zöldség ilyenkor is mehet.


Ebédre, vacsorára valamilyen hal vagy hús, a klasszikus a csirkemell, de jó a pulykamell, a nyúlhús, a marha egyes részei is. Kevés basmati rizzsel és sok zöldséggel.


Lefekvés előtt közvetlenül pedig túró (vagy magában egy szelet roston csirkemell)

2017. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2017. jan. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!