Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel motiváljam magam az...

Alexa1 kérdése:

Mivel motiváljam magam az edzéshez?

Figyelt kérdés
Régebb sokat edzettem (hasra, fenékre, meg ilyenek) aztán mikor megjött a havim olyankor nem tudtam csinálni mert nagyon fájt a hasam és ezért 1 hétig mindig kimaradtam. És egy ideje már nem csináltam, de akarom, csak fáradtnak érzem magam és ezért nem tudom megcsinálni. Azt mondják, ha valamit igazán akarsz azt megcsinalod. Én nagyon akarom, de valamiért nem sikerül :(
2017. jan. 13. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnád akkor megcsinálnád.
2017. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsófi0000 válasza:
Ha megteheted, menj terembe vagy szemelyi edzohoz. Nekem otthon sosincs kedvem sportolni.
2017. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy máshogy nem fog menni, csak a klasszikus módszerrel. Felállsz és csinálod.
2017. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nézz motivációs videókat, hallgass közben zenét. Mondjuk ha alapból annyi motivációd sincs, hogy nekiállj, akkor nem akarod eléggé szerintem sem. Nincs olyn, hogy valamiért nem sikerül. Nekiállsz és csinálod.
2017. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=nDes0uYtizg


én ezzel szoktam, mindig meghozza az edzéshez a kedvem és rájövök hogy ha csillagharcos akarok lenni akkor nem kummanthatok el egy edzést sem ;) :D

2017. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el terembe ne otthon edz. Illetve edzőtárs.
2017. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te nagyon akarod, csak nem az edzést, hanem hogy jól nézz ki, viszont edzeni nem akarsz
2017. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél multivitamint, magnézium+ kalcium, omega3 esetleg igy a tél miatt d-vitamint. Tedd rendbe az étrendet és irány a terem. Ha megvan az elszántság,akaraterő akkor megfogod csinálni, ha más nem akkor gondolj arra hogy nézhetnél ki ha rendszeresen csinálnád. Nem tudom hogy hány éves vagy, de nemhiszem hogy úgy akarnál kinézni mint a mai középkorú nők többsége(no offense).
2017. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!