Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiatal vagyok még? Vagy jól...

Fiatal vagyok még? Vagy jól csinálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan 15 éves lány vagyok,aki lassan 3 hónapja jár kondiba. Heti 5-6 alkalommal 1 órát edzek. Eddig bárkinek elmondtam, azt mondta, hogy túl fiatal vagyok hozzá, nem biztos, hogy egészséges, de én nagyon szeretem ezt csinálni és szeretnék izmosodni is. Szerintetek el se kellett volna kezdeni? Vagy jó az amit csinálok? Lehet tőle baj a továbbiakban?



2017. jan. 22. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalom elég lenne, vagy 2 nap edzés, 1 pihi, 2 nap edzés, így. Hogy jó-e, az attól függ, hogy mit csinálsz és hogy csinálod. De igazából, ha élvezed csinálni, annyi a lényeg.
2017. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk jó dolog, hogy edzel. De az elsőnek igaza van nem kell heti 6 alkalom. Meg egy edzéstervet írhatnál, abból meg tudnánk ítélni mennyire hasznos az edzés munkád. Viszont maradj ilyen motivált abból hátrányod nem lesz.
2017. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!